fbpx
гороскоп
Листопад для цього знака Зодіаку почався погано, і нічого з цим не вдієш. Ви повинні змиритися і перечекати невдалий час! Про всіх інших можна сказати одне – купатимуться в шоколаді!

Листопад для цього знака Зодіаку почався погано, і нічого з цим не вдієш. Ви повинні змиритися і перечекати невдалий час! Про всіх інших можна сказати одне – купатимуться в шоколаді!

Початок листопада обіцяє бути багатим на емоції. З повним місяцем у Тельці більшість знаків зодіаку матимуть шанс знайти кохання та отримати нові чуттєві враження. Один із них, тим не менш, залишиться в невигідному становищі зірок і зазнає великих труднощів у своєму сентиментальному та емоційному житті. Щоб дізнатися більше, перегляньте всі наші астрологічні прогнози!

З повним місяцем у Тельці енергія буде інтенсивною, романтичною та чуттєвою для одних, але іноді також бурхливою та руйнівною для інших.

На початку листопада планетарна аура зосереджує свої сили навколо трьох знаків зодіаку. Для одного з них період не буде особливо сприятливим на сентиментальність.

Овен

Знак Овна, швидше за все, прийматиме важливі рішення у своєму житті як пари. Однак він не повинен дозволити собі охопити тривоги, щоб прийняти найкраще рішення для свого майбутнього. Це може бути пов’язано з рішенням про шлюб або розривом.

Телець

Знак Тельця може дозволити рутині оселитися в парі. Тоді цьому знаку Землі доведеться подвоїти свої зусилля, щоб позбутися своїх останніх звичок. Потім він може запропонувати своїй другій половинці нові заняття, наприклад, сходити в театр, провести ніч в готелі або записатись на танцювальний курс.

Близнюки

На знак Близнюків чекає приємний початок місяця. Він починає цінувати в своєму партнері певні якості. Самотній, навпаки, буде прагнути знайомитися з новими людьми. Він зможе скористатися перевагами повного місяця, щоб сповна відчути нові любовні враження.

Рак

З початку листопада знак Рак ризикує прийняти радикальне рішення, яке змусить його нервуватися. Однак, тримаючись на землі та слухаючи свого партнера, Рак зможе зберегти прихильність і позитивно дивитися на своє життя в парі.

Лев

Знак Лева зможе використовувати певні сигнали від зірок на початку місяця. Наділений чудовою інтуїцією, Лев зможе виявити погані наміри свого супутника життя. Таким чином, суперечка може спалахнути в будь-який момент і призвести до рішення розлучитися.

Діва

Знаку Діви на початку місяця не пощастить. Розсіяний більшу частину часу, цей земний знак, швидше за все, розчарує свою половину, яка звинуватить його у своїх численних невдачах. Він спробує швидко виправити ці помилки, але може бути вже занадто пізно.

Терези

Терези скористаються цим початком місяця, щоб створити сприятливий клімат у парі. Цей уродженець, наділений чудовим почуттям спілкування, буде дуже уважним до потреб свого партнера. Йому також вдається переконати його почати спільний проєкт.

Скорпіон

Листопад також невдало почався для знака Скорпіона в любовному плані. Він може відчувати, що його партнер проти нього. Конфлікти також можуть виникати на роботі, між друзями чи родиною. Тому цей Водний знак повинен підготуватися до несподіваного розриву.

Стрілець

Для Стрільців початок місяця обіцяє бути досить позитивним з боку серця: за підтримки зірок, Стрільці матимуть більшу здатність передбачати непорозуміння та діяти відповідно. Він докладатиме всіх зусиль, щоб підтримувати мирну атмосферу в парі та відчувати моменти розуміння та спільного спілкування.

Козоріг

Козоріг розіграє свою чарівність у перших числах листопада, щоб знайти рідкісну перлину. Потім він помножить зустрічі протягом тижня та встановить календар зустрічей. Він дійсно може розраховувати зустріти людину, яка буде виділятися.

Водолій

На початку листопада Водолії будуть трохи сором’язливими. Це буде не дуже сприятливо з точки зору стосунків. Проте він буде дуже поважати своє близьке оточення, яке зможе поставити ідеальну людину на його шляху.

Риби

Нарешті, знак Риб переживає важкий період з боку серця. У перші дні листопада конфлікти з другою половинкою можуть увірватися в його повсякденне життя. Однак він не залишиться осторонь і докладе всіх зусиль, щоб знайти рішення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua