fbpx
гороскоп
Листопад – від слова “чорна смуга”, але лише для цих трьох представників Зодіакального кола! Кому очікувати проблеми на роботі, а кому в особистому житті!

Листопад – від слова “чорна смуга”, але лише для цих трьох представників Зодіакального кола! Кому очікувати проблеми на роботі, а кому в особистому житті!

Листопад не буде хорошим місяцем для цих трьох представників, пишуть астрологи.

В “полон чорної смуги” потрапили такі знаки Зодіаку, як: Рак, Овен та Скорпіон!

Рак

У житті цього знака Зодіаку настане справжня чорна смуга. Раків спіткають невдачі на роботі та в особистому житті. Постарайтеся не конфліктувати з колегами в  листопаді, інакше це призведе до неприємних наслідків. В особистому житті на них чекають розставання і серйозні суперечки.

Овен

Вам потрібно серйозно проаналізувати коло свого спілкування і визначити небезпечних людей. Придивіться до всіх своїх знайомих, зверніть увагу на їх поведінку і вчинки. Висока ймовірність того, що зловмисник ховається за маскою доброзичливої людини. І якщо вам вдасться його обчислити, ви зможете вийти сухим з води. В іншому випадку на вас чекають серйозні проблеми.

Скорпіон

Весь листопад вам потрібно керуватися тільки розумом і логікою. У прийнятті важливих рішень навіть не думайте покладатися на інтуїцію або робити щось на емоціях. Так ви ризикуєте зробити фатальну помилку, яка буде коштувати вам дуже дорого.

В особистих стосунках вам потрібно проявити терпіння і прихильність до людини. Якщо ж при найменшому конфлікті ви встанете і підете, то будьте готові до того, що це буде остаточна крапка в ваших стосунках.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page