fbpx
життєві історії
Любчик пішов з сім’ї в найскладніший час, коли не платили зарплат, і жити не було на що. Діти ходили в школу, я працювала за копійки, ще моталася до батьків в село, від них привозила продукти. Тягала сумки, а чоловік в цей час їздив у відрядження

Любчик пішов з сім’ї в найскладніший час, коли не платили зарплат, і жити не було на що. Діти ходили в школу, я працювала за копійки, ще моталася до батьків в село, від них привозила продукти. Тягала сумки, а чоловік в цей час їхав у відрядження, в його обов’язки входив пошук фірм для співпраці.

Так його покликали працювати в одну фірму, робота з тієї ж області. З’явилися гроші, жити стало легше, але через рік з невеликим Любчик заявив, що йде з сім’ї. Потім я дізналася, що пішов він до набагато молодшої жінки з двома маленькими дітьми.

Довго описувати весь цей стрес, сльози і біль я не буду. Любчик допомагав грошима крім елементів. Дочка після школи поїхала на роботу за кордон, я дуже переживала, зараз вона заміжня, живе в Швейцарії, дітей немає.

Молодший син ще в школі зв’язався з поганою компанією, але чоловік поговорив з ним “по-чоловічому”, потім купив йому автівку, квартиру, щоб він тільки почав нове і нормальне життя. Слава Богу, він одумався, знайшов роботу, одружився, народилися діти.

Ми раділи, але одного разу подзвонила невістка і сказала, що розлучається, так як син знову взявся за своє. Друзі поглинали його.

У підсумку, машина і квартира, які були оформлені на нього, пішли за його борги.

Невістка вийшла знову заміж, народила дитину і поїхала до чоловіка за 800 кілометрів. Дітей кинула на своїх батьків. Тим вони за великим рахунком не потрібні.

Я хотіла забрати їх до себе, але і вони, і колишня невістка не згодні, кажуть, що я не змогла виховати сина, так що нема чого братися за онуків. У чомусь вони мають рацію, звичайно. І ось недавно зателефонував колишній чоловік. Раніше ми з ним не спілкувалися, навіть з приводу сина і його лікування з ним спілкувалася дочка.

Чоловік сказав, що захворів, йому важко ходити, купив будинок за містом, є автівка, запропонував жити разом, щоб займатися онуками. Син після чергового лікування (дочка забирала до себе в Швейцарію) начебто почав нове життя, але не знаю, наскільки цього вистачить. Я погодилася на пропозицію колишнього чоловіка, тому що ми з сином живемо в двокімнатній квартирі, і якщо чесно, то я навіть боюся його.

До нього приходять так звані друзі, а виїхати мені не куди. Ось тому ми знову разом, але живемо як сусіди. Він сам готує собі їжу, якщо не може, я варю і для нього, допомагаю йому в міру необхідності. Він все оплачує, так як продовжує працювати через інтернет. Онуки на всіх канікулах у нас, з колишніми сватами потроху налагодили відносини.

Родичі мене засуджують, я їх розумію, наше розлучення було у всіх на виду. Скільки горя заподіяв мені чоловік, все перекреслив, але зараз так склалися обставини, що інших варіантів просто немає ні у нього, ні у мене. Так і живемо, про минуле не говоримо, та й мало про що говоримо взагалі.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook