fbpx

Любі дамочки, ось як вам варто діяти, щоб зробити свого хлопця чи чоловіка щасливішим за його знаком Зодіаку!

Любі дамочки, ось як вам варто діяти, щоб зробити свого хлопця чи чоловіка щасливішим за його знаком Зодіаку!

Ви бачите, що навіть якщо ви все робите, ваш партнер незадоволений? Спробуйте ознайомитися з гороскопом сьогодні, і, можливо, ви зрозумієте, що робити, щоб він знову став щасливим.

Овен

Треба більше його слухати. Чудово проводити час разом, але ще краще, коли ви приділяєте увагу один одному. Цікавтеся ним, задаєте йому питання і слухайте тільки його. При цьому не дивіться телевізор або в мобільний телефон.

Телець

Спробуйте його здивувати. З кожним через деякий час буває, що стосунки сповзають у стереотип. Ви можете приготувати для нього сюрприз, якого він і сам не очікував.

Близнюки

Ви повинні дати йому більше свободи. Нехай вийде з друзями — повернеться. Вам не обов’язково бачитися з ним кожен день – він прийде до вас сам, коли цього справді захоче. Важлива свобода і довіра.

Рак

Приготуйте йому смачну їжу та програму. Ви любите їжу, ваш друг любить їжу, і їжа зближує вас. Приготуйте йому щось смачненьке і подивіться фільм – знайти час для себе сьогодні дуже важливо.

Лев

Дайте йому більше вибору. Ви не можете бути єдиним, хто приймає рішення у стосунках, вас двоє для всього. Запитайте його, чи згоден він з тим, що ви збираєтеся зробити, як би він це зробив або що він відчуває.

Діва

Ви повинні прибирати більше. Ваша половинка дуже любить порядок, тому не дуже радіє, якщо бачить щось розкидане. Почніть прибирати і порадуйте його.

Терези 

Ви повинні менше тиснути на нього. Те, що ви надто поспішаєте, не добре, я думаю, ви це знаєте. Іноді приємно не думати і пустити все на самоплив.

Скорпіон

Приготуйте йому романтичний момент. Ваш партнер любить, коли ви можете “розв’язати себе”. Будьте романтичними і проведіть всі вихідні разом. Ви показуєте йому, наскільки ви дбаєте про нього.

Стрілець

Треба менше думати про речі. Іноді ви робите речі складнішими, ніж вони є насправді. Якщо ви і ваш хлопець щасливі, то просто будьте разом. Вам не потрібно просити його ще про мільйон речей, це прийде через довгий час.

Козеріг

Ваш хлопець хоче, щоб ви робили з ним те, що йому подобається. Якщо він цього не помічає, він відчуває, що ви його не підтримуєте. Ви повинні це виправити, бо якщо не ви, то хто?

Водолій

Ви повинні йому більше довіряти. Якщо він щиро любить вас, він не зрадить вам і не зробить нічого поганого, що може заподіяти вам біль. Він чесний з вами, тому у вас немає причин розпитувати його, коли він прийде додому.

Риби

Виявляйте йому більше почуттів. Іноді можна бути справжньою “крижаною королевою”. Він відчуває, що ви любите його, але ви можете робити маленькі знаки любові щодня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page