fbpx

Любов, вона така, а що ви хотіли!: перший великий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому варто не піддаватися “чарам” і мати “холодний розум”, інакше халепи не уникнути!

Любов, вона така, а що ви хотіли!: перший великий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому варто не піддаватися “чарам” і мати “холодний розум”, інакше халепи не уникнути!

Щотижневий любовний гороскоп на 2-8 січня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року – Овен

Овен не повинен сприймати чиїсь залицяння надто серйозно. Людина, яка це робить, фліртує з кимось майже щодня. Він підтримує багато знайомих одночасно і ні з одним з них не може зобов’язатися. Ці обіцянки нічого не значать. Через кілька днів він зовсім забуває, про що вони.

Тижневий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року – Телець

Телець може побудувати відносини на основі справжньої дружби. Це займе багато місяців, але це будуть найпрекрасніші стосунки в їхньому житті. Якщо вони вирішать піклуватися про неї, вони знайдуть в іншій людині свою споріднену душу. Вони будуть щасливіші, ніж будь-коли.

Любовний гороскоп на тиждень 2-8 січня 2023 – Близнюки

Близнюкам захочеться фліртувати з двома людьми одночасно. Їм слід утриматися від цього, тому що таким чином вони втратять довіру одного з них і вже ніколи не зможуть її відновити. Вони довго будуть шкодувати про свій вчинок. Вони зрозуміють, що втратили свій шанс на справжнє кохання.

Тижневий любовний гороскоп на 2-8 січня 2023 року – Рак

Раки не повинні озиратися назад. “Було, пішло” тепер має бути найважливішим гаслом найближчих днів. Вони не повернуть свої старі спогади, а намагатися зв’язатися з колишнім — погана ідея. Краще думати про весну. Вже в березні можуть закохатися до безтями.

Любовний гороскоп на тиждень 2-8 січня 2023 – Лев

Леви досягнуть багато чого, якщо будуть пам’ятати про свою цінність. Це не час для сумнівів і ревнощів до другої половинки. Якщо у них є проблеми з самоприйняттям, вони повинні спочатку подбати про себе. Завдяки цьому вони збережуть необхідний баланс у стосунках.

Любовний гороскоп на тиждень 2-8 січня 2023 – Діва

Дівам варто почати медитувати або займатися йогою . Їхня нервова система перевтомлюється, а це негативно позначається на контакті з коханою людиною. Варто шукати шлях до спокійного і гармонійного спілкування. Інакше найближчі дні будуть сповнені бійки.

Тижневий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року – Терези

Терезам до кінця місяця варто уникати прояву ініціативи в любовних відносинах. Інша сторона не впевнена у своїх намірах, тому варто залишити їй якомога більше місця. Якщо Терези час від часу зникають і позбавляють свого партнера впевненості в собі, вони підкорять його серце.

Тижневий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року – Скорпіон

Скорпіонам варто усвідомлювати, що звинувачення близької людини у власних недоліках і невдачах ні до чого доброго не призведе. Якщо партнер розумний, він практично відразу пройде цю гру. Пізніше у нього можуть виникнути серйозні сумніви щодо того, чи хоче він продовжувати стосунки.

Любовний гороскоп на тиждень 2-8 січня 2023 року – Стрілець

Стрільцям варто запропонувати комусь побачення, якого вони давно хотіли. Що принесе їм найбільше задоволення зараз? Настав час сказати про це людині, яка їм подобається. Коли вони починають рік із чогось такого гарного, у них буде гарний настрій.

Тижневий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року – Козоріг

Козероги під впливом Венери можуть відчувати схильність до критичної оцінки партнера. На думку астрологів, найближчим часом буде легко когось несправедливо критикувати або сварити без приводу. Краще кілька разів подумати, перш ніж говорити образливі слова. Їх не можна скасувати.

Тижневий гороскоп кохання на 2-8 січня 2023 року – Водолій

Водолії можуть втратити свій шанс на любов, якщо знехтують чиїмись почуттями. Інша сторона точно знає, чим вони займаються у вільний час. Якщо вона відчує себе обдуреною, вона піде, і її буде важко змусити повернутися. Тому варто вести щиру розмову.

Любовний гороскоп на тиждень 2-8 січня 2023 року – Риби

У Риб буде спокійний тиждень. Вони зможуть відпочити та провести приємні моменти з кимось. Вони можуть почати розмови з цією людиною про майбутнє. Однак не варто сприймати ці плани надто серйозно. У лютому обидві сторони придумають набагато кращу ідею.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page