fbpx

Любов – зла: тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому наставлять “роги”, а хто повинен підготуватися до романтичного побачення!

Любов – зла: тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому наставлять “роги”, а хто повинен підготуватися до романтичного побачення!

Щотижневий любовний гороскоп на 3-9 квітня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Перевірте, що вас чекає.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року – Овен

Овни забудуть про дану комусь обіцянку і їм навіть в голову не прийде, що хтось їх шкодує. Пора трохи подорослішати і почати поводитися більш відповідально. Якщо Овни хочуть, щоб їх сприймали серйозно, вони також повинні з повагою ставитися до інших.

Любовний гороскоп на тиждень 3-9 квітня 2023 року – Телець

Телець не повинен ігнорувати потреби інших людей. Навіть якщо у них буде кілька поганих днів, вони можуть ставитися до коханої людини інакше. Коли вона відчуває неповагу, вона ображається. Може виявитися, що проблема набагато серйозніша, ніж вважалося раніше. Тому краще не відмовлятися від підтримки під будь-яким приводом.

Любовний гороскоп на тиждень 3-9 квітня 2023 – Близнюки

Близнюки  можуть прийти до висновку, що вони неправильно вибрали кохання. Між ними та іншою людиною існує непереборна прірва. Розбіжності дадуть про себе знати і викличуть несподівані конфлікти у стосунках. Атмосферу не виправити, тому що обидві сторони почнуть говорити про щось зовсім інше.

Тижневий любовний гороскоп на 3-9 квітня 2023 року – Рак

Цього тижня Раки так приємно проведуть час з друзями, що отримають оптимізм і радість життя. Завдяки цьому вони перестануть турбуватися про майбутнє своїх любовних стосунків і будуть більше вірити в себе. Коли вони почнуть частіше посміхатися, вони можуть залучити нового шанувальника. Бажання буде сильним…

Любовний гороскоп на тиждень 3-9 квітня 2023 – Лев

Леви можуть бути впевнені, що про них хтось давно забув. Однак не виключено, що насправді все інакше. Інша людина приховує свої почуття через страх бути відкинутим. Але зараз він вирішить прорватися і розповісти про них. Він може відразу запропонувати відносини або створити сім’ю.

Любовний гороскоп на тиждень 3-9 квітня 2023 – Діва

Дівам потрібно бути чесними один з одним. Чи справді їх спілкування з іншою людиною успішне? А може, вони просто так думають? Якщо вони починали кожну розмову протягом тривалого часу, їм варто зараз відступити. Тільки тоді вони дізнаються, чи хтось піклується про них.

Тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року – Терези

Терези можуть втомитися від життя в місті. Влаштуйте інше побачення в парку або в лісі. Це допоможе вам глибше порозумітися з коханою людиною. У тиші та спокої вдасться залагодити минулі непорозуміння та спланувати спільне майбутнє.

Тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року – Скорпіон

Скорпіонам, які шукають кохання, не варто зосереджуватися лише на одній людині. Варто ближче пізнати протилежну стать і побачити, скільки різних стосунків можна з нею створити. Скорпіони дізнаються, чого вони насправді хочуть. Може виявитися, що вони зовсім не зацікавлені в шлюбі…

Любовний гороскоп на тиждень 3-9 квітня 2023 року – Стрілець

Стрільцям слід зосереджуватися не на чиємусь потенціалі, а на його реальній поведінці. Варто усвідомлювати, що не кожен хоче бути найкращою версією себе… Якщо інша людина вперто відмовляється працювати над розвитком стосунків, це може показувати, що їй зовсім байдуже.

Тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року – Козеріг

Козерогам варто вкластися в знайомство з людиною, яка вже давно проявляє до них інтерес. Замість того, щоб зосереджуватися на пошуку контакту з тим, хто здається недосяжним, краще вибрати невимушений діалог. Козероги оцінять, що хтось приймає їх такими, якими вони є. Вони можуть навіть подумати про романтику…

Тижневий гороскоп кохання на 3-9 квітня 2023 року – Водолій

Водолії останнім часом були комусь недоступні і тим самим призвели до неприємної ситуації. Якщо вони хочуть виправити ситуацію зараз, вони повинні прийняти рішення про чесну розмову. Замість того, щоб спілкуватися з іншою людиною через Інтернет, краще запропонувати зустріч чи дзвінок. Це допоможе Водоліям уникнути неприємних непорозумінь.

Любовний гороскоп на тиждень 3-9 квітня 2023 року – Риби

Риби  не повинні питати чиюсь думку про те, що робити. Їхня інтуїція найкраще знає, що для них буде добре. Важливо пам’ятати, що не все в житті є таким, яким здається. Іноді люди дивують нас. Інша людина скоро буде діяти зовсім не так, як зазвичай.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page