fbpx
гороскоп
Любовні стосунки раптово обірвуться: у вихідні цим знакам Зодіаку потрібно бути вкрай обережними. Лишнє слово або ж вчинок може призвести до “бурі”

Любовні стосунки раптово обірвуться: у вихідні цим знакам Зодіаку потрібно бути вкрай обережними. Лишнє слово або ж вчинок може призвести до “бурі”.

У вихідні на цих знаків зодіаку чекає нервова ситуація. У їхніх стосунках з’являться ревнощі

Представникам цих знаків зодіаку в найближчі вихідні варто бути насторожі. Їхні любовні стосунки можуть раптово обірватися.

Любовний гороскоп на вихідні 30-31 липня 2022 року вказує на те, що на деяких знаків Зодіаку чекають непрості часи. Вони будуть пов’язані з ревнощами вашого партнера.

Любовний гороскоп на вихідні 30-31 липня 2022 року

Багато закоханих пар можуть опинитися в несподіваному конфлікті в найближчі дні. Криза у відносинах викличе ревнощі, які в ці дні будуть відчуватися особливо сильно. Астрологи радять уникати будь-яких провокацій, начебто невинних жартів або кепкувань з партнера. Особливо зараз варто бути обережними 3 знакам зодіаку – висока ймовірність, що вони перетнуть межу дозволеного.

Власники цих знаків зодіаку в найближчі дні засмутять свою половинку:

Лев

Лев зараз не повинен давати коханій людині знати, що він може в будь-який момент піти з кимось іншим. Це не допоможе вам домовитися про здорові правила ваших стосунків, а натомість викличе у вашого партнера страх, від якого ви ніколи не позбудетеся. Він почуватиметься настільки невпевнено, що це викличе “бурю” та загрожуватиме розривом.

Терези

Зодіакальні  Терези можуть спонтанно пофліртувати з подругою або колегою по роботі. Навіть якщо це невинна розмова, вона матиме погані наслідки. Інша сторона сприйме цю ситуацію зовсім по-іншому.

Діва

Діва цих вихідних збирається задирати носа. Вона буде всіма способами показувати партнеру, що відчуває перевагу над ним. Щоб довести йому це, вона вирішує зв’язатися з колишнім об’єктом зітхань і довести, наскільки це йому подобається. Ваше кохання, однак, не сприйме це як запрошення до змагань. Він замкнеться в собі і вирішить побути на самоті.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua