fbpx
гороскоп
Любовний гороскоп на осінь 2022 не дуже прихильний до жінок під цими знаками Зодіаку. Найближчі тижні можуть стати для них розчаруванням

Жінки цих знаків зодіаку проведуть осінь наодинці. Це буде сумний час для них.

Любовний гороскоп на осінь 2022 не дуже прихильний до жінок під цими знаками Зодіаку. Найближчі тижні можуть стати для них розчаруванням.

Жінкам цих знаків Зодіаку найближчим часом варто зосередитися на собі. Розташування зірок не допоможе їм знайти кохання.

Осінь – це пора року, коли ми відчуваємо себе самотніми більше, ніж зазвичай, – нам не вистачає коханої людини, з якою можна обійматися. З приходом прохолодних вечорів багато жінок починають шукати свою другу половинку. Комусь пощастило, і вона знайшла її, а комусь не вдалося. За любовним гороскопом на жінок Овен, Риби і Раки в найближчі місяці чекають розчарування.

Овен

Найближчим часом жінка Овен почне все більше комплексувати з приводу своєї зовнішності. Вона може сумніватися в своїй привабливості і впадати в комплекси. Однак насправді у неї будуть проблеми з самоприйняттям зовсім з іншої причини.

Чоловік, з яким вона зустрічалася цього року, був для неї токсичним і погано на неї вплинув. Їй слід подбати про свій психічний стан, щоб оговтатися від неприємних переживань.

Риби

Жінка – Риби може познайомитися з цікавим чоловіком, але як тільки вона проведе з ним деякий час, вона починає замислюватися про сенс продовження відносин. Швидко виявиться, що кохана людина щось приховує. Якщо вона зможе поговорити з його друзями та рідними, вона дізнається секрет. Завдяки цьому вона зрозуміє, що потрібно якомога швидше втекти і забути про нього.

Рак

Найближчі місяці жінка Рак житиме переважно минулим. Вона втече у світ спогадів і навіть не помітить труднощів повсякденного життя. Вона може привернути увагу певного чоловіка, але не помітить цього. До кінця року вона залишиться самотньою, якщо не змінить свій підхід до життя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua