fbpx
гороскоп
Любовний гороскоп на тиждень 13-19 червня 2022 року: Скорпіони відлякують свою другу половинку

Любовний гороскоп на тиждень 13-19 червня 2022 року: Скорпіони відлякують свою другу половинку

Щотижневий любовний гороскоп на 13-19 червня 2022 року підкаже, чого слід дотримуватися в любовному житті зараз.

Хто зараз може бути спокійним щодо свого любовного життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і подивіться, чого очікувати.

Любовний гороскоп на тиждень

Цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Овен

Овни  будуть закохані в когось, кого зустрінуть на роботі. Раптом вони почнуть цікавитися людиною, яка вже давно поруч. Цього тижня вони нарешті побачать усі її переваги і вирішать познайомитися з нею ближче.

Телець

Тельці будуть в роздумах минулого. Вони почнуть замислюватися, як склалося б їхнє життя, якби вони прийняли інше рішення щодо певних стосунків. Тепер є можливість відновити зв’язок з цією людиною. Проте варто вибачитися.

Близнюки

Близнюки не повинні зараз ні з ким фліртувати без зобов’язань, інакше це призведе до неприємностей. Ви можете виявити, що інша людина зайнята. Її партнер не пробачить і може викликати суперечку.

Рак

Раки помиляться , якщо довірятимуть людині, яка давно обіцяла їм стосунки. Бачення про майбутнє, яке він починає розкривати зараз, ніколи не здійсниться. Якщо Раки не хочуть розчаруватися, вони повинні піти.

Лев

Леви нарешті зможуть відпочити. Вони перестануть думати про свої обов’язки і відчують наближення літа. З цієї нагоди вони захочуть частіше зустрічатися з людьми, тому поспілкуються зі своїми старими друзями. Під час вечора живої музики вони зустрінуть когось, хто приверне їхню увагу.

Діва

Діви тепер знайдуть нового шанувальника. Проте, хто це, вони ще довго не дізнаються. Ця людина за своєю природою дуже скритна, тому може тижнями зберігати свої почуття в таємниці. Вона розкриє їх лише на початку серпня.

Терези

Терези не повинні дозволяти нікому керувати ними. Навіть якщо їм подобається, коли протилежна стать займає домінуючу позицію у стосунках, вони повинні вміти протестувати, якщо це починає перетинати кордони. Інакше зараз з ними станеться щось дуже неприємне.

Скорпіон

Скорпіонам слід уважно ставитися до своєї поведінки. На цьому тижні вони можуть ненавмисно сказати щось, що зробить об’єкт їхніх зітхань абсолютно нецікавим для них. Краще зараз не хизуватися. Це може збентежити партнера вашої мрії.

Стрілець

На цьому тижні стрільці можуть когось зустріти. Якщо давні друзі будуть наполягати на зустрічі – погоджуйтеся. Там може відбутись доленосна зустріч

Козеріг

Козерогів чекають неймовірно романтичні вечори. В обіймах партнера вони забудуть про весь світ. Навіть довгострокові пари тепер підуть на побачення, яке нагадає їм про те, як вони люблять один одного. Гарячі ночі відродять у них любовну прихильність.

Водолій

Водолії не отримають людину, яка їм подобається, якщо вони будуть мовчати в її присутності. Настав час нарешті розповісти їй про свої почуття. Вона відреагує несподівано, і розмова з нею може затягнутися до пізнього часу.

Риби

Риба набереться сміливості, щоб сказати комусь те, що вони насправді думають. Таким чином холостяки здобудуть повагу протилежної статі, а люди, які перебувають у стосунках, викличуть довіру партнера. Варто відмовитися від сором’язливості і покласти свої карти на стіл.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua