fbpx
гороскоп
Любовний гороскоп на тиждень 14-20 грудня: Дізнайтеся, що зірки готують до цього тижня на сентиментальному рівні, і подивіться, як залучити удачу на свій бік!

Любовний гороскоп на тиждень 14-20 грудня: Дізнайтеся, що зірки готують до цього тижня на сентиментальному рівні, і подивіться, як залучити удачу на свій бік!

Терези, спілкування не повинно пропасти у вашому подружньому житті цього тижня.

Овен(21 березня – 20 квітня)

Ви насолоджуєтеся прекрасною любовною атмосферою.

Пара, якій ви належите, досягає найвищого на сьогодні щастя. Можливо, неодружені розглядають шлюб у цей період. Якщо ви одні, удача на вашому боці і направляє вас на правильний шлях, щоб ви могли зустріти особливу людину.

Телець(21 квітня – 21 травня)

Ви мрієте про неймовірне кохання, але ці почуття також не в програмі цього тижня, а навпаки.

Гримаси, докори, щоденні сварки – ось що вас чекає. Однак залишайтеся позитивними та звертайте свою увагу на щось інше, крім вашого любовного життя, наприклад, на спорт.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Незалежно від того, чи у стосунках ти, чи один, шанси на щастя надзвичайно високі.

У вас є дар спілкуватися з коханою людиною дуже спокійно і відкрито, що зближує вас ще більше. Крім того, ця ваша здатність може допомогти вам справити гарне враження на кого хочете. Всі шукають вашої присутності і думають про вас.

Рак (22 червня – 21 липня)

На горизонті немає хмар, ви пристосовуєтесь до дещо нестійкого клімату, який змушує бачити речі по-іншому.

У ці дні ти знизиш свої очікування щодо коханої людини, станеш доступнішим для неї і будеш більше слухати. Ви імпровізуєте і спонтанні, і це допоможе вам цього тижня.

Лев (22 липня – 22 серпня)

Цього тижня ви насолоджуєтеся задоволеннями, компліментами та фантазією на сентиментальному рівні.

Не існує ні найменшого ризику, що хтось чи щось завадить вашій парі і порушить мовчання. Ніщо не змінить стосунків між вами та коханою людиною, тепер ви переживаєте свій найкрасивіший період!

Діва(23 серпня – 22 вересня)

Ви вигадуєте підозри там, де їх не повинно бути. Це не плід вашого інстинкту, а ваших страхів.

Вам потрібно подолати їх, щоб досягти своїх цілей з точки зору вашого любовного життя, інакше ви будете лише мучитись. Сказавши щось неправдиве, щоб дізнатися правду, ви ризикуєте отримати незвичну реакцію. Не дивуйтеся, вам доведеться просто звинуватити себе.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Цього тижня у вашому подружньому житті не повинно бути зв’язку.

Незалежно від того, є якісь проблеми між вами та коханою людиною чи ні, щирі та теплі дискусії зміцнять ваші стосунки. Якщо ви один, це може здатися нищівним, коли хтось відмовляє вам, але подивіться на іншу сторону медалі і подумайте, що, можливо, це було не те, що вам потрібно!

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Зірки віддають перевагу вашому сентиментальному життю цього тижня.

Новий початок оголошується в парі. Ви познайомитеся з цікавою людиною, в яку закохаєтесь з першого погляду, або хтось із минулого повернеться до вашого життя і змінить його на краще. Залиште все негативне і дивіться в майбутнє з оптимізмом.

Стрілець(22 листопада – 21 грудня)

Стосунки, у яких ви задіяні, динамічні та захоплюючі.

Справжні та спонтанні почуття забарвлюють ваше любовне життя з великою кількістю кохання. Це ваш тиждень – використовуйте по повній!

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Ваше професійне життя мало впливає на ваше любовне життя.

Кохана людина починає втрачати терпіння з роботою та понаднормовими роботами. Зрозумійте його, цілком нормально так думати, особливо якщо у нього на думці інші. Спробуйте спілкуватися відкрито і придумайте хороше рішення для вас обох.

Водолій (20 січня – 18 лютого) 

Скористайтеся можливостями, які з’являються у вас на цьому тижні, щоб зблизитися зі своїм партнером або людиною, яка вам подобається, якщо ви самотні.

Ви обов’язково досягнете успіху, якщо будете говорити і діяти впевнено. Кожну людину приваблюють ті, кого він бачить впевнено!

Риби(19 лютого – 20 березня)

Цього тижня ваші почуття роблять вас або надто чутливими, або занадто грубим.

Однак не заперечуйте того, що відчуваєте, адже це може бути корисним радаром. Зірки дають вам енергію, але вони також можуть змусити вас забути про чесноти стриманості.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page