fbpx
гороскоп
Любовний гороскоп на тиждень 20-26 червня 2022 року: хто зараз може бути спокійним, а кому варто почати хвилюватися

Щотижневий любовний гороскоп на 20-26 червня 2022 року підкаже, чого слідувати в любовному житті зараз. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Хто зараз може бути спокійним щодо свого любовного життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цьому тижні і подивіться, чого очікувати.

Овен

Овни повністю забудуть про людину, в яку були закохані на початку року. Протягом понеділка вони перестануть думати про це і зосередяться на плануванні майбутнього. Це піде їм на користь. Цього тижня вони придумають, що робити, щоб підвищити свою привабливість.

Телець

У Тельців виникнуть сумніви щодо важливих стосунків. Якщо їм цікаво, чи зможуть вони впоратися зі своїми новими зобов’язаннями, їм не варто хвилюватися. Вони будуть настільки щасливі у своїх стосунках, що зможуть подолати всі слабкості.

Близнюки

Близнюки відчують, що старе кохання не заржавіє. Людина, до якої вони були прихильними протягом тривалого часу, тепер знову зачарує їх. Якщо знайомство з нею не склалося давно, в найближчі дні воно може перерости в щось серйозне.

Рак

Раки зроблять помилку, якщо повірять людині, яку давно занесли до “чорного списку”. Не варто ворушити минуле. Ваше справжнє кохання чекає вас там, де ви й не очікуєте його зустріти.

Лев

Леви з подивом виявлять, що їх партнер мрії також прагне відносин. Однак вони не повинні поспішати. Найкраще поговорити про це протягом кількох тижнів.

Діва

Дівам потрібно бути обережними. Інша людина намагатиметься ними маніпулювати. Замість того, щоб дозволити їй це зробити, вам краще спробувати негайно зловити її на брехні. Всупереч зовнішності, це буде зовсім не складно.

Терези

Терези не повинні давати нікому другий шанс. Якщо хтось обдурив їх один раз, він обов’язково зробить це вдруге. Довіряти цій людині буде великою помилкою, і Терези незабаром пошкодують про це.

Скорпіон

У Скорпіонів попереду хороші дні. Раптовий сплеск оптимізму викличе у них бажання жити. Вони перестануть мати песимістичні бачення і почнуть більше посміхатися. Кохана людина це оцінить. Вона організує романтичний вечір, який запам’ятається Скорпіонам надовго.

Стрілець

Стрільці можуть вирішити припинити близькі стосунки. Якщо вони довгий час не будуть щасливі, до кінця червня вони виявляють, що не хочуть витрачати дорогоцінний час не на свою людину.

Козеріг

Козероги відчують, що в будь-якій ситуації можуть розраховувати на найближчу людину. Найближчі дні принесуть Козерогам багато радості і дозволить забути про свої турботи.

Водолій

Водолій не буде ходити кругами, і скаже людині про яку давно мріяв все в обличчя: “давай зустрічатися”. І не помилиться у своєму виборі.

Риби

Рибам слід діяти сміливо. Якщо їм хтось подобається, вони можуть сказати йому без страху. Досить запросити його на побачення, щоб створити шанс налагодити постійні стосунки. Варто подолати сором’язливість і ризикнути.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page