fbpx
гороскоп
Любовний гороскоп на тиждень 7-13 грудня. Телець поверне собі впевненість і самооцінку, а Рак перестане говорити ТАК, якщо в душі приховується НІ

Любовний гороскоп на тиждень 7-13 грудня. Телець поверне собі впевненість і самооцінку, а Рак перестане говорити ТАК, якщо в душі приховується НІ

Дізнайтеся, що зірки готують до цього тижня на сентиментальному рівні, і подивіться, як залучити удачу на свій бік!

Овен

Час навести порядок в своїй душі.

Ви вирішили взяти бика за роги і вирішити проблеми, які турбують вас якийсь час. Що вам потрібно буде зробити на цьому тижні, це відкинути минуле і закласти основу для нового етапу у вашому любовному житті. Ніщо не може бути більш романтичним, ніж нові стосунки.

Телець

Це ваш тиждень!

Якщо до цього часу вам вдалося оптимізувати свою неймовірну силу спокушання за допомогою певних дій, таких як дієта, зміна зовнішнього вигляду або розслабляючі сеанси масажу, цього тижня ви, нарешті, можете бути задоволені собою. Більше того, вам подобається образ, який ви бачите, відбитий в очах ваших численних шанувальників. У вас гарні зустрічі, насолоджуйтесь ними. Помістіть погані енергії, сумніви та турботи в шафу, тепер ви повинні віддавати абсолютний пріоритет задоволенню та коханню.

Близнюки

Пора пролити світло на ваші справжні почуття.

Один – хоче зберегти рівновагу в парі, а інший – приховати свій біль і сумніви, зробивши неймовірну особисту пожертву. Не відступайте, а відкрийте собі численні можливості, щоб знайти справжнього себе. Цього тижня вам слід поговорити зі своїм партнером про те, чого ви справді хочете.

Рак

Цей тиждень розбудить вас і наповнить енергією, тож ви будьте готові до нових етапів у житті.

Ви зможете сказати словами те, що дотепер приховували через сором’язливість та невпевненість. Якщо ви все ще трохи боїтесь і не готові вийти зі своєї зони комфорту, це не має значення. Щастя приходить до вас, і вам доведеться відкрити йому двері. Пора почати бути більш автентичними та чесними із собою та своїми близькими. Перестаньте говорити ТАК, коли у вашій душі ховається найтвердіше НІ.

Лев

Ви будете досить сильні, щоб внести зміни в справи, які ви довго відклали.

Ваше любовне життя потребує ковтка свіжого повітря. Дійте по-іншому, і ви будете еволюціонувати з точки зору любові. Приймайте рішення серцем і виходьте з місця, яке доставляє вам лише усамітнення, а не задоволення.

Діва

Цей тиждень відзначається для вас ніжністю та розумінням.

Можливо, ви не знайдете потрібних слів, щоб описати все, що ви переживаєте. Щось відбувається, зміна чи емоційна зустріч. Тільки послухавши своє серце, ви зрозумієте, про що йдеться. Також слід слідувати своїй інтуїції і ніколи не ставити під сумнів супутника життя. Проблеми пари зникнуть, і це дозволить вам відновити стосунки, які, можливо, стали трохи неміцними. Ви будете готові піти на компроміс для коханої людини.

Терези

Вам дуже важко передумати, коли ви вже прийняли рішення.

Особливо якщо мова йде про сварки в любові. Можна навіть сказати, що ти не з тих, хто легко піддається. Ця боротьба за владу штовхає вас все сильніше і сильніше. Не здавайтесь, навіть коли людина поруч з вами помітно страждає. Цього тижня ви повинні зробити перерву, бути більш гнучкими і зберегти енергію воїна для інших сфер свого життя. Якщо ви самотні, то можете зрозуміти, що людина, яка знаходиться у вашому оточенні закохана у вас.

Скорпіон

Цього тижня чуттєвість і чуйність вирвуться з вас, і ви помітите, що все, що ви відчуваєте, виринає на поверхню.

Ви мрієте бути щасливим поруч зі своїм супутником життя, нічого іншого вам не потрібно. Ви будете шукати ніжності більше, ніж кохання. Ви стикаєтесь з невідомою енергією, тому ви ще не знаєте, як нею користуватися.

Стрілець

Що стосується любові, то у вас є сильне бажання еволюціонувати.

Ви хочете підняти свої стосунки на новий рівень, але ви також не можете зацікавитись побажаннями вашої супутниці життя. З цим питанням можуть виникнути конфронтації. Якщо ви на самоті, зірки благословляють вас енергією, більше особистого блиску та більше контакту з вашою особистістю та бажаннями. Це дає вам перевагу в будь-якій ситуації.

Козеріг

Якщо вам хочеться романтики, не відкладайте!

Ви також можете записатися на цікавий курс з коханою людиною. Спробуйте в ці дні витратити більше часу на це, щоб зробити ваші стосунки кращими. Уникайте квапливих рішень!

Водолій

Можливо, цього тижня ви матимете справу з незадоволеним супутником життя. Будьте готові піти на поступки.

Водолій може постійно відчувати критику від супутника життя. Якщо ви не дозволите дискусії перерости в суперечку і збережете стосунки спокійними та щирими, ваші стосунки можуть мати шанс на виживання.

Риби

Ваші навички слухання та консультування будуть цінними для тих, хто близький вам і вашому супутнику життя.

Якщо останнім часом ви відчували потребу в самотності, щоб зарядитися енергією, з цього тижня ви потихеньку починаєте ставати більш товариськими та бажаннями бути зі своїми коханими половинками.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – evelinebison

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page