fbpx

Любовний гороскоп на вихідні 18-19 березня: цим знакам Зодіаку варто бути готовими до раптового розриву

Любовний гороскоп на вихідні 18-19 березня: цим знакам Зодіаку варто бути готовими до раптового розриву

Любовний гороскоп на найближчі дні вказує, що вихідні 18-19 березня можуть стати одними з найнервовіших у 2023 році. Наближення молодика в Овні вже починає сильно впливати на нас. Що це означає для кожного знаку Зодіаку?

Молодик 21 березня 2023 року може стати переломною подією для багатьох людей. Потім сонце увійде в знак Овна і почнеться новий астрологічний рік. Для багатьох із нас це період більш інтенсивної діяльності, а також раптових, несподіваних подій. Хоча ми не готові до того, що нас чекає зараз, субота 18 березня та неділя 19 березня можуть дати нам кілька попередніх переглядів.

Всі знаки зодіаку незабаром опиняться під надзвичайно інтенсивним впливом Овна. Він може бути імпульсивним до перебільшення, любить конкуренцію і… любить починати все з нуля. З цієї причини щороку навколо 21 березня відбувається багато любовних конфліктів. У цей момент багато пар розпадаються.

Найближчі вихідні привернуть нашу увагу до любовних проблем у стосунках. Замість того, щоб хотіти вирішити їх разом, ми тепер будемо відчувати бажання зіткнутися з ними. Ми відмовимося від компромісних рішень, тому що віддамо перевагу з кимось сперечатися… Є й такі знаки Зодіаку, які почнуть замислюватися про розрив з коханою людиною.

Любовний гороскоп на вихідні зрозумілий – розумно мислити вдасться не кожному. Хоча серед нас знайдуться ті, хто цілком справедливо повстане проти поганого поводження, дехто почне без потреби драматизувати. Деякі знаки зодіаку можуть бути раптово кинуті або втекти від партнера мало не в одну ніч.

Перегляньте любовний гороскоп на ці вихідні та дізнайтеся, що нас чекає зараз.

Любовний гороскоп на вихідні 18-19 березня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овнам, Стрільцям і Близнюкам зараз може не пощастити в коханні. Якщо у їхніх стосунках є давно невирішені проблеми, все говорить про те, що вони скоро розлучаться з коханою людиною, і з цим нічого не вдіють.

Початок нового астрологічного року 21 березня стане для них часом почати все з чистого аркуша. Нова любов з’явиться в їхньому житті лише через кілька тижнів.

Овен, Стрілець, Близнюки. Ці знаки зодіаку можуть розлучитися зі своїм партнером прямо зараз

Що чекає на ці знаки зодіаку? Ось їхній гороскоп на найближчі вихідні:

Овен

Якщо любовні стосунки зодіакального Овна не мають великих шансів вижити і, ймовірно, розпадуться в найближчі кілька місяців, вони можуть закінчитися зараз. Під час молодика, за кілька днів до нього і кілька днів після нього будь-яка дрібниця може стати приводом для розриву відносин. Після цього обидві сторони не захочуть повертатися разом.

Стрілець

Стрільців можна несправедливо судити. Коли це станеться, вони оскаженіють і скажуть усе, що їм на душі. Найближчі дні можуть пройти у них на свaрки, наслідком яких стане розрив. Хоча згодом злість випарується, і вони не згадають, що саме мали на увазі, ситуацію вже не виправити.

Близнюки

Близнюки тепер можуть дізнатися, що кохана людина таємно зустрічається з кимось іншим або фліртує через телефон майже кожну вільну хвилину. Вони не захочуть слухати виправдань і швидко вирішать вийти з цих стосунків. Якщо вони це зроблять, вони будуть сумувати пізніше. Однак лише через кілька тижнів вони виявлять, що колишній партнер зовсім не змінився.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page