fbpx

Любовний гороскоп на вихідні 25-26 лютого: цим знакам Зодіаку зараз краще не довіряти. На жаль, Венера в Овні додасть їм у цій справі, лише сміливості!

Любовний гороскоп на вихідні 25-26 лютого: цим знакам Зодіаку зараз краще не довіряти. На жаль, Венера в Овні додасть їм у цій справі, лише сміливості!

Зодіакальний сезон Риб – час ніжності і романтики, але під впливом Венери у деяких людей може опинитися зовсім інший настрій. Планета, яка керує нашими любовними стосунками, зараз знаходиться у войовничому знаку Овна. Його часто називають дитиною зодіаку – але не тому, що він милий. Він відомий своєю примхливою поведінкою, а також схильністю до бунтарства.

Деяким знакам зодіаку зараз дуже пощастить у коханні. Венера в Овні додасть їм сміливості, тому вони нарешті зберуться, щоб висловити свої почуття.

Інші, навпаки, почнуть притягувати протилежну стать, як магніт. Однак за деякими знаками зодіаку краще стежити. Під впливом поточного розташування планет в любовних питаннях вони можуть цінувати кількість більше, ніж якість. Вони почнуть владно підхоплювати протилежну стать, давати порожні обіцянки і не відчувати про це жодних докорів сумління.

Перегляньте любовний гороскоп на ці вихідні та дізнайтеся, кого зараз краще остерігатися.

Любовний гороскоп на вихідні 25-26 лютого 2023 року для всіх знаків зодіаку

Зодіакальний Овен любить спорт і змагання. Успішні досягнення важливі для нього, тому він не задоволений, коли до мети доводиться йти довгим шляхом.

Астрологи застерігають від зближення з Овном, Близнюками і Стрільцем. Можливо, зараз вони не зацікавлені у створенні щасливих стосунків.

Цим знакам зодіаку зараз краще не довіряти

Овен

Овен почне встановлювати очікування щодо своїх неземних симпатій. Якщо не піти назустріч, вони зроблять галас і підуть до іншого. За кілька днів вони можуть почати, а потім закінчити відразу кілька романів. Тоді виявляється, що вони мали на увазі лише одне.

Близнюки

Близнюки точно знають, що сказати, щоб закрутити комусь голову. Вони мають майже шосте почуття, і вони можуть відчути, які слова можуть на когось вплинути. Якщо для того, щоб зачарувати іншу людину, необхідно зробити вигляд, що вони зацікавлені в серйозних стосунках, вони зроблять це без вагань.

Стрілець

Стрільці будуть мати великий успіх у протилежної статі. Це створить бажання почати користуватися ним і забути про будь-які зобов’язання.

Навіть ті Стрільці, які з кимось пов’язані, можуть влаштувати з кимось безневинну каву в місті. Вони не помітять, коли це перетвориться на побачення. Однак згодом вони можуть піти на ризик зрaди…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page