fbpx

Любовний гороскоп на вихідні 28-29 січня може принести чимало сюрпризів деяким знакам зодіаку. Може виявитися, що хтось зізнається в почуттях

Цими вихідними на знаки Зодіаку чекає сюрприз у коханні. Вони почують освідчення в коханні

Любовний гороскоп на вихідні 28-29 січня може принести чимало сюрпризів деяким знакам зодіаку. Може виявитися, що хтось зізнається в почуттях.

Яким знакам зодіаку зараз найбільше пощастить у коханні? За словами астрологів, деякі з нас чітко відчують перехід Венери в знак Риб. На нас чекають приємні сюрпризи у відчуттях.

Планета кохання, Венера, впливає на наші емоційні стосунки. Рухаючись по орбіті навколо Сонця, він змінює своє положення відносно сузір’їв. Вона переходить від одного знака зодіаку до іншого, який “переймає” у них різні якості. Коли вона провела останні кілька тижнів у Водолії, знаку, який має тенденцію до ізоляції, ми могли помітити багато труднощів у стосунках з іншими. Хтось уникав розмов, а хтось сумнівався в майбутньому відносин… Чи зміниться це зараз? Однозначно так.

Венера в Рибах почувається чудово. Це планета, пов’язана з міфічною Афродітою, яка все-таки… народилася з морської піни. Художники зображують її на своїх картинах як прекрасну жіночу фігуру в мушлі. Лише це означає, що тепер ми станемо привабливими і знову почуватимемося добре у своєму тілі.

Нам також буде набагато легше створювати гармонійні стосунки, спілкуватися з іншими і навіть встановлювати телепатичні зв’язки. Найближчим часом всім знакам зодіаку варто звернути пильну увагу на свої мрії. Вони можуть бути символічними або пророчими.

Планета Венера увійшла в знак Риб 27 січня 2023 року. Є 3 знаки зодіаку, які відчують його вплив практично відразу. Ось що прогнозує їм гороскоп на вихідні.

Цими вихідними на знаки Зодіаку чекає сюрприз у коханні. Вони почують освідчення в коханні

Рибам, Тельцям і Дівам зараз найбільше пощастить в емоційних справах. У суботу та неділю їх чекають приємні сюрпризи.

Риба

Майже в одну ніч Риби зрозуміють, що в їхньому житті є хтось, хто може говорити з ними без слів. Зв’язок виявиться настільки міцним, що обидві сторони будуть здивовані цим. Однак відтепер відносини зміняться раз і назавжди. Закохана пара перетвориться на дві споріднені душі.

Телець

Можливо, Тельці останнім часом вагалися – одним з них доводиться вибирати між кількома любовними стосунками, а інші впадають духом і вважають за краще не зустрічатися. Однак протягом найближчих вихідних вони побачать важливий сон, який підкаже їм, що вони повинні робити. Незабаром після цього вони зрозуміють, що інша людина також мріяла про них. Тоді вони зрозуміють, що це доля.

Діва

Останні кілька тижнів Діви відчували, що ними хтось нехтує. Це може бути боляче для них. Проте найближчими днями вони зрозуміють, що насправді все було зовсім інакше. Інша сторона весь час спостерігає за ними, але не вистачає сміливості діяти. Однак тепер він вирішує взяти ініціативу в свої руки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page