fbpx

Любовний гороскоп на вихідні 4-5 березня. Ці знаки Зодіаку будуть найщасливішими саме зараз

Любовний гороскоп на вихідні 4-5 березня. Ці знаки зодіаку будуть найщасливішими саме зараз

Любовний гороскоп на найближчі дні дає надію на отримання великої любові. У деяких знаків зодіаку зараз з’явиться шанс побудувати стосунки, які триватимуть багато років.

Гороскоп на вихідні 4-5 березня однозначно вказує на те, що найближчим часом ми сильно відчуємо на собі вплив повного місяця, що наближається. Це явище відбудеться у вівторок, 7 березня, на тлі зодіакального сузір’я Діви.

Повний черв’яковий місяць виявиться важким досвідом для деяких із нас. Однак є й такі знаки Зодіаку, для яких це буде радісним проривом – особливо в емоційних питаннях. У нинішньому зодіакальному сезоні Риб багато хто з нас тікають у мрії та ідеалізують об’єкт своїх зітхань, а під впливом Венери в Овні водночас впадають у сильну тривогу. Нам бракує чогось, що дозволило б дивитися на речі здоровим глуздом і розглядати їх у перспективі.

Нам зараз непросто спілкуватися один з одним. Навіть люди, які відчувають сильну прив’язаність один до одного, набагато краще спілкуються в думках, ніж насправді. Повний місяць у Діві, знаку, пов’язаному зі стихією Землі, допоможе нам відновити рівновагу. Ми знайдемо спосіб висловити те, що насправді відчуваємо, і зробимо це чітко та прозоро.

Розташування планет на небі зустрічається вкрай рідко. Ось тільки настав насичений і важливий час – припадуть довгоочікувані зізнання в коханні. Це відчують в основному люди, народжені в серпні, вересні та жовтні. Тепер вони можуть побудувати щасливі стосунки з кимось майже за одну ніч.

Перегляньте любовний гороскоп на ці вихідні та подивіться, кому пощастить найбільше.

Любовний гороскоп на вихідні 4-5 березня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Зодіакальні Леви, Діви та Терези у вихідні можуть відчути, що час плине швидше, ніж зазвичай. Вони почнуть інтуїтивно відчувати сюрпризи, які незабаром стануть на їхньому шляху. Згідно з гороскопом, ці знаки зодіаку обов’язково зрозуміють, що вони неправильно оцінювали свою ситуацію. Їм могло здатися, що інша особа не надто піклується про них.

Скоро їм доведеться передумати. Під час повного місяця вони дізнаються важливу таємницю. Відтепер вони зовсім по-іншому почнуть дивитися на кохану людину.

Ці знаки зодіаку будуть найщасливішими саме зараз

Першими вплив повного місяця відчують Лев, Діва і Терези:

Лев

Леви за знаком Зодіаку на деякий час забудуть про те, що є їх головною рисою – про гордість. Хоча це допомагає їм у повсякденному житті, але є серйозною перешкодою в коханні. Саме через неї їм важко вимовити слово “люблю”. Це зміниться найближчими днями.

Діви

Діви перестануть думати про себе так критично, як зазвичай. Вони також почнуть ігнорувати потенційних суперників по любові. Тепер вони сміливо скажуть, що їх найбільше хвилює. Інша сторона буде дуже вражена їхньою поведінкою.

Терези

Терези в найближчі дні будуть все частіше думати про любов назавжди. У їхньому житті є хтось, хто давно мріє з ними одружитися. Якщо вони його ще не зустріли, він буде поруч з кожним днем. Його зізнання змусять Терези знову повірити в справжні почуття.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page