fbpx
гороскоп
Любовний гороскоп на жовтень 2022 року вказує на те, що володарів цих знаків Зодіаку зараз не цікавитиме романтика. Жінки, які намагатимуться їх “приборкати”, будуть розчаровані

Чоловіки під цими знаками зодіаку тепер будуть неприступними. Краще не намагайтеся їх зачарувати

Любовний гороскоп на жовтень 2022 року вказує на те, що володарів цих знаків Зодіаку зараз не цікавитиме романтика. Жінки, які намагатимуться їх “приборкати”, будуть розчаровані.

Чоловіки цих  знаків Зодіаку в жовтні 2022 року не будуть надто зациклюватися на любовних справах. Їх буде важко змусити піти на побачення.

Овен, Водолій і Козоріг. Чоловіки під цими знаками зодіаку в жовтні будуть неприступними.

Любовний гороскоп на жовтень 2022 року вказує на те, що представники цих знаків зодіаку можуть на деякий час втратити інтерес до романів. Їм не буде до любовної зустрічі, тому вони почнуть відмовлятися від будь-яких пропозицій. Краще не намагайтеся змусити їх змінити свою думку. Під впливом нетерпіння вони можуть сказати кілька неприємних слів своїм шанувальникам.

Овен

Чоловік – Овен скоро перестане відчувати потребу зустрічатися з жінками. Осіння погода змусить його залишитися вдома і трохи відпочити. Тому, якщо він отримає повідомлення від когось із своїх шанувальників, він може його проігнорувати. Відтепер він буде з неприязню думати про свою прихильницю.

Водолій

Зодіакальний Водолій тепер буде інтровертним і не бажатиме довіряти. Він почуватиметься розгубленим, оскільки йому стане важко розуміти свої емоції. З цієї причини він може уникати товариства жінок – особливо тих, які йому подобаються. Якщо хтось із них проявить нетерпіння, він може стати холодним і грубим по відношенню до нього.

Козоріг

Козоріг в найближчі кілька тижнів вирішить зосередитися тільки на роботі. Той, хто вирішить перешкоджати йому в цьому, змушений буде рахуватися з тим, що до нього не ставитимуться добре. Чоловік цього знака Зодіаку встановить контакт з жінкою, яка приверне його увагу, але зробить це тоді, коли вважатиме за потрібне.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page