fbpx
життєві історії
Людмилі було злегка за тридцять, вона викладала математику в середній школі. У неї був син 5 років, а чоловік три роки тому пішов до своєї колеги. Зовні Людмила трималася добре, але на душі все ще було важко. Особливо смуток накочувала на Новий рік, коли всі подруги святкували в родинному колі, а вони з сином сиділи вдвох. Тому вона зраділа, коли їй в грудні дісталася путівка в санаторій

Людмилі було злегка за тридцять, вона викладала математику в середній школі. У неї був син 5 років, а чоловік три роки тому пішов до своєї колеги.

Зовні Людмила трималася добре, але на душі все ще було важко. Особливо смуток накочувала на Новий рік, коли всі подруги святкували в родинному колі, а вони з сином сиділи вдвох.

Тому вона зраділа, коли їй в грудні дісталася путівка в санаторій. Сина відвезла до мами в село, і Людмила вирушила на три тижні в один з кращих санаторіїв.

В їдальні святковий стіл був безалкогольний і складався з дієтичних страв, але все одно було смачно і весело. На сцені виступали місцеві артисти, потім були конкурси і танці. Роман відразу помітив Людмилу, його серце наче здригнулося, побачивши її посмішку і заразливого сміху, коли вона дивилася концерт.

Він дочекався повільного танцю, відразу ж запросив її і більше не хотів відпускати. Людмилу теж, як ніби пронизав електричний струм, коли він вперше взяв її за руку. Останній раз вона відчувала щось подібне в школі зі своєю «першим коханням».

Після танців Роман запросив Людмилу продовжити відзначати з його компанією. У них був окремий будиночок і там вже зібралися його друзі. Роман був високий, ставний, впевнений в собі чоловік старше сорока років. Він мав вченим.

Роман сам не очікував, що може закохатися в такому віці, адже він одружений вже майже 20 років, діти виросли. Він не хотів відразу говорити Людмилі, що одружений. Спочатку він почав до неї тактовно доглядати, щоб зрозуміти її ставлення. Він щодня ходив з нею на лижах, дарував якісь приємні дрібниці, писав вірші.

Коли Роман дізнався, що вона любить оперу, то дістав квитки в театр. Купив їй плаття і подарунок для її синочка. Мимохідь зізнався, що він одружений, але давно живе з дружиною в різних кімнатах. Людмила трохи засмутилася, але що поробиш, вона вже теж була закохана в нього.

В останній день перед від’їздом, Роман запросив Людмилу до себе на дачу. Що говорити, він умів створити романтичну обстановку. Квіти, свічки, красива сервіровка, поезія, приємна музика…

Роман запропонував їй одружитися. Людмила відмовилася, бо не хотіла бути причиною його розлучення. Вона пам’ятала, як це боляче, коли чоловік іде до іншої…

Вони роз’їхалися. Їх розділяли дві з половиною тисячі кілометрів. Він писав листи, іноді дзвонив. Їм вдавалося зустрічатися кілька разів на рік. Він приїжджав до неї два рази і знімав гостинцю в сусідньому місті, так як в її закритий містечко пройти не можна було.

Кілька разів вона приїжджала в цей же санаторій або до нього на дачу. Один раз вони їздили на море: у нього була конференція в курортному місті.

Так минуло п’ять років, любов трохи вщухла. Він кілька разів робив Людмилі пропозицію, але вона не погоджувалася. Роману було вже до п’ятдесяти. Вони зрозуміли, що їхні стосунки не мають перспективи, і вирішили перестати зустрічатися.

Спочатку Роман писав їй, але потім змирився і перестав. Людмила досі згадує його, як найкрасивішу казку в своєму житті!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook