Люди під цими знаками Зодіаку найбільш далекі та недоступні. Вони рідко вступають в любовні стосунки. Вони можуть кинути партнера без жодних пояснень

Люди під цими знаками Зодіаку найбільш далекі та недоступні. Вони рідко вступають в любовні стосунки. Вони можуть кинути партнера без жодних пояснень.

Представники цих знаків зодіаку не дуже серйозно ставляться до любові. Вони можуть не виконувати своїх обіцянок, уникати зобов’язань і не говорити про почуття. У відносинах з людьми вони понад усе цінують інтелектуальне взаєморозуміння. Створення емоційних зв’язків для них дуже складне.

Водолій, Близнюки і Терези. Ці знаки зодіаку найчастіше звинувачують у відсутності почуттів.

Чоловіки і жінки цих знаків зодіаку неохоче заводять постійні стосунки. Вони вважають за краще йти по життю на самоті, тому що побудова стосунків здається їм обмеженою. Вони вважають за краще вирішувати самі і не бажають рахуватися з думкою іншої сторони. З цієї причини їх часто звинувачують у відсутності емпатії та егоїзмі.

Водолій

Водолії бояться вплутуватися в любовні стосунки. Їхній страх бути відкинутим настільки сильний, що вони часто приймають рішення розлучитися, щоб інша людина не мала шансу це зробити. Вони глибоко переконані, що ніхто не хоче бути з ними постійно, тому не дозволяють собі закохуватися.

Мало хто здатний здогадатися, що їх удавана холодність пояснюється страхом страждань. Вони тримаються на відстані, щоб приховати свою незахищеність.

Близнюки

Близнюки асоціюють любовні стосунки в першу чергу з фліртом. Вони майстри спілкування – люблять листування, охоче діляться думками при зустрічах і часто телефонують друзям. Однак варто знати, що вони найчастіше спілкуються з багатьма людьми. Вони іноді розривають з кимось зв’язок відразу, тому що знаходять більш цікавого співрозмовника. Потім вони забувають про всі свої обіцянки.

Терези

Терези хиткі й нерішучі. Їх настрій часто змінюється, і вони вводять інших в оману. Одного разу вони можуть здатися залученими у стосунки, а наступного дня вони взагалі не переймаються цим. Якщо вони вирішують піти, вони не дають пояснень. Їм важко пояснити, чому вони раптом когось перестали любити.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua