fbpx

Лютий 2023 року повністю змінить життя цих знаків Зодіаку: нарешті приходить удача. Юпітер в Овні, Венера проходить через Риб, потім входить в Овна в кінці місяця, а Сонце переходить із Водолія в Риб

Романтичних зустрічей, професійних успіхів, благополучного матеріального становища та багато іншого! Лютий обіцяє бути особливо насиченим несподіваними подіями для людей, народжених під певними сузір’ями зодіаку. Юпітер в Овні, Венера проходить через Риб, потім входить в Овна в кінці місяця, а Сонце переходить із Водолія в Риб.

Цей період сприятливий для змін і глибоких перетворень… Схрещуємо кулаки, щоб ваш знак Зодіаку потрапив до щасливої ​​трійки другого місяця 2023 року!

Зірки спостерігають за нами зверху і вальсують під нашими головами, щоб звернути свій погляд на вихідців зодіаку, яким вони дарують свою милість і благословення в цьому місяці лютому.

Життя яких 3 знаків зодіаку повністю зміниться в лютому 2023 року?

Юпітер, який здійснює довгу подорож в Овні з 20 грудня 2022 року, Венера, яка перебуває в Рибах з 27 січня 2023 року, а потім має намір затемнитися в Овні з 20 лютого, і, нарешті, Водолій, який з 18 лютого передає факел Рибам, щоб завершити астрологічний рік. Удача нарешті повертається до 3 знаків зодіаку, тож увесь лютий радість та оптимізм будуть на їхньому боці.

Телець

Зірки спостерігають за тобою, Телець! У цьому місяці лютому вам доведеться прийняти стратегічне рішення щодо вашої кар’єри, воно, ймовірно, буде запаморочливим, але, без сумніву, корисним у довгостроковій перспективі.

Юпітер транзитує Овна і запрошує вас відкрити абсолютно новий шлях, який приведе вас до професійного успіху. Можливо, вам потрібно розвивати свої ноу-хау або пройти курси підвищення кваліфікації, щоб підвищити свої навички?

Незалежно від того, просуваєтеся по сходах у компанії, в якій ви зараз працюєте, чи приймаєте нову можливість і вирішуєте змінити кар’єру, будьте готові, адже попереду вас чекають великі кроки.

Якщо ви хочете досягти своїх цілей і досягти мети, відкрийте свої обійми для нових справ.

Лев

Кохання входить через вхідні двері, ти б вітав це? У всякому разі, так радять робити астрологи. На початку лютого повний місяць входить у ваш знак і приносить важливі зміни.

З боку серця, якщо ви самотні, неможливо більше залишатися самотнім, тому що ваша чарівність непереборна! Планується зустріч: блиск в очах і серцебиття…

Звичайно, якщо ви не щасливі в парі, Венера в Овні може підштовхнути вас ще більше ускладнити ситуацію з партнером. Не дозволяйте себе захопити своєю імпульсивністю і використовуйте мудрість, щоб врятувати свій шлюб. Зірки настійно радять уникати різких слів і не поспішати з прийняттям рішень.

Можливо, з терпінням, все може повернутися до нормального. У будь-якому випадку, дорогі уродженці знака Лева, дозвольте Всесвіту організувати ці речі для вас за лаштунками та насолоджуйтеся результатом, який він вам пропонує.

Риби

Зірки обіцяють вам: лютий буде відзначений проявами удачі! Якщо у вас є особливий дар або чарівність, ви знайдете спосіб використати це з прибутком. З початку місяця ви отримаєте професійні можливості, щоб більше не знати, що з ними робити. Крім того, повний місяць 5 лютого, який буде розміщений у знаку Лева, освітлюватиме ваш шлях і направлятиме вас до успіху.

Ви просто повинні вірити в себе і діяти спонтанно, не боячись бути відкинутим або засудженим іншими.

Шановні уродженці знаку Риби, з Венерою, яка буде в поєднанні з Нептуном з 15 лютого, будьте уважні, якщо вам потрібно прийняти рішення.

Ця планета, що асоціюється зі світом мрій, може викликати ілюзії і ввести вас в оману. Тому краще почекати деякий час, перш ніж зробити остаточний вибір.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page