fbpx

Майбутня свекруха погодилася дати грошей у борг на наші «сімейні потреби», вони домовилися на шість місяців. Тільки щось радості не маю перед поїздкою. Таке відчуття, що щось йде не так

Ми із хлопцем уже півроку живемо разом. Цього літа збираємося у відпустку до моря. Ми й раніше вирушали у подорожі, і я платила за себе сама.

Але цього разу ціни зросли, і в мене не вистачає. Де взяти гроші?

Почнемо з того, що коли я переїжджала, ми домовилися, що здаватимемо до сімейного бюджету кожен.

Ці гроші витрачатимуться на їжу, комуналку, кіно та інші загальні витрати. Мій друг — викладач у медичному університеті та веде прийом у поліклініці кілька разів на тиждень.

Навіть у сумі зарплата невелика, але хворі часто приносять усілякі смачні подарунки. Тільки мій друг ніколи не бере грошей, у нього такий принцип, і я його в цьому підтримую.

До цього ми разом їздили у інші країни, двічі та половину путівки я оплачувала сама. І ось цього літа буде наша майже «сімейна» поїздка.

Але як ми не обирали вигідніший варіант, але у мене все одно ніяк не вистачає. У хлопця потрібна сума, він сказав, що давно хотів поїхати і відкладав.

Читайте також: І як моя подруга дізналася про мою дитину, то відразу змінилася. Почала рідше дзвонити і писати, а потім взагалі вона обмовила мене в очах інших людей і наговорила купу неприємних речей. Я від неї ніяк не очікувала

Я теж хотіла поїхати — але не виявилася такою далекоглядною. І мені платити нема чим. Порадилася з подругою – вона каже, нехай твій хлопець за тебе заплатить.

Але я знаю, що на двох у нього точно не вистачить. А в своїх рідних просити не можу — у нас так не прийнято.

І ось мій хлопець запропонував рішення – він попросить гроші у своєї мами, а я потім їй віддам. Звичайно, говорити, що це на мою частку в путівці він не буде, щось інше придумає.

А то вона подумає, що я якась біднячка, за себе заплатити не можу.

Загалом майбутня свекруха погодилася дати грошей у борг на наші «сімейні потреби», вони домовилися на шість місяців. За кілька тижнів ми підемо купувати путівку.

Тільки щось радості не маю перед поїздкою. Таке відчуття, що щось йде не так.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page