fbpx
гороскоп
Майже для всіх знаків Зодіаку перший місяць літа буде, ще “тою штучкою”: астрологи визначили, які дні найбільш проблемні для кожного знаку. Погодьтесь, бути готовим до не простої ситуації, полегшує її вирішення

Майже для всіх знаків Зодіаку перший місяць літа буде, ще “тою штучкою”: астрологи визначили, які дні найбільш проблемні для кожного знаку. Погодьтесь, бути готовим до не простої ситуації, полегшує її вирішення.

Перший літній місяць обіцяє бути непростим. У червні на знаки зодіаку впливатимуть коридор затемнень, а також ретроградні Меркурій і Юпітер.

Овен

Із 12-13 червня настрій і фізичний стан покращаться. До цього ви будете вибиватися із сил, злитися, захлинатися у справах. Із 12 червня все піде легше, зокрема взаємодія з дітьми. Домашні справи зрушаться з місця. Самотні чоловіки-Овни зможуть завести прекрасне знайомство. Решта – отримати задоволення від життя.

Телець

Відчуття невеликої душевної відпустки, відпочинку від справ – тихі сімейні радощі, поїздки на дачу, знайомства в парках, необов’язкові, але приємні екскурсії. Зібраності мало, емоцій і спраги ніжності багато. Складні дні з 21 по 25 червня: уникайте місць скупчення народу, масових заходів. Небезпечні також фінансові операції. Останні дні місяця допоможуть яскравіше демонструвати себе.

Близнюки

До 23 червня ви значно переглянете свій спосіб взаємодії зі світом. Почніть слухати себе, а не тільки оточення. Події цього місяця можуть стати для вас доленосними. Якщо щось відбувається – це дійсно важливо і тягне за собою великий хвіст інших подій. Можливі раптові перешкоди в справах і зрив планів.

Рак

Раки в червні будуть міцніші й енергійніші, ніж зазвичай. На першому тижні місяця їм доведеться зустрітися в дуже великій сутичці, сам на сам, із великою кількістю інших людей або вимушеними обставинами. Налаштовуйтеся на перемогу! З 11 червня доведеться зануритися в себе і підбити підсумки якихось великих справ.

Лев

У червні стрепенеться і почне жити з подвоєною швидкістю, як раніше. Захочеться займатися спортом, діяти, творити. Але з 11 по 16 червня Леви будуть збентежені – сили вже є, а розуміння, куди їх подіти, немає. Позначиться стан останніх двох місяців. Але чарівний стусан долі із 16 по 18 червня додасть потрібне прискорення. Найвдаліші дні місяця – із 20 по 26 червня.

Діва

У першій половині місяця з’являться серйозні перешкоди для ваших цілей. Не будуйте наполеонівських планів, їм не судилося здійснитися. Приготуйтеся працювати над деталями, переробляти, повертатися до пройденого. Якщо здається, що маса зусиль пропадає дарма, не турбуйтеся, а шукайте нові виходи. Все прийде в норму ближче до 10 липня.

Терези

Прийшов час зайнятися роботою. Але не нудною зобов’язалівкою, а приємною. Ще одна важлива тема місяця – стосунки. З 11 по 15 червня вірогідні важливі знайомства, правда з нальотом екстремальності. Складні дні з 22 по 26 червня – критика близьких і руйнівні сімейні програми, вони сильно зіпсують настрій, але не зупинять.

Скорпіон

Відчуття участі у війні за чужі цінності чекає в перші дні місяця. До середини ви плюнете на питання ідеології і нарешті займетеся роботою чи ділом. Воно буде тішити по-справжньому. З 1 по 11 червня не робіть ставку на чоловіків і колективне вирішення питань. А з 22 по 26 червня на заваді та гальмом прогресу будуть жінки. 28-30 червня з’являться відгомони старих складнощів.

Стрілець

Ви напевно почуваєтеся погано після двох років обмежень у бажаннях. Можливо, здається, що крила виростають за спиною. Давайте не поспішати. Початок червня може загострити грошові питання. Зате можна чекати щасливих шансів у коханні. А тиждень із 21 по 26 червня дасть можливість просунути своє ім’я.

Козеріг

Біч місяця – безліч дрібних непередбачених витрат. У першій декаді червня ви будете схильні займати оборонну позицію, вважаючи, що інші повинні до вас достукатися, завоювати увагу, докласти зусиль. І дуже втратите від цієї позиції! Намагайтеся прислухатися до інших.

Водолій

Нервове напруження зменшиться, з’являться нові види доходів, які ви давно чекали. І навіть перші гроші. Уникайте “хотілки” негайно їх витратити – це може бути разовою щедрістю долі. Зате зрозуміло, до чого прагнути! У першій половині червня варто берегти здоров’я, але й одночасно активно працювати, навіть якщо здається, що ось-ось надірвешся. Наприкінці місяця делегуйте повноваження.

Риби

Відчиніть двері своїй удачі, яка вже стоїть на порозі! Вона прийшла погостювати всього на кілька місяців, але найбільш добра буде найближчим часом. Нехай усе не зовсім так, як хотілося. Приймайте будь-які дарунки долі. Не прагніть занадто активно залучатися в нове, не вивертайтеся навиворіт. Досить просто діяльної участі. З 11 по 17 червня не вірте чуткам і не турбуйтеся через інформацію, що надходить. А з 19 по 24 – шукайте любовних знайомств і романтичного дозвілля.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page