fbpx
життєві історії
Майже пів року він був у такому стані, а потім надумав подати на розлучення. Було дуже прикро і важко. Я поїхала з донечками з його квартири до своїх батьків. І через деякий час я дізнаюся, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася. І ця новина мені не давала спокою

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

З майбутнім чоловіком ми познайомилися коли мені мені було 20 років. Спершу зустрічалися, а через деякий час почали вже жити разом. Коли я завагітніла, ми одружилися. Народилася у нас донечка, яку ми дуже сильно любимо. Спершу я була домогосподаркою, займалася дитиною, а потім вийшла на роботу.

Було не легко, часто сварилися, але якось мирилися. Коли старшій виповнилося 6 років, ми зважилися на ще одну дитину, хотіли зміцнити шлюб. Однак після народження другої донечки все стало ще гірше ніж було.

Чоловік на роботі пішов на підвищення, він став начальником нового відділу. Я сиділа вдома з дітьми. Тільки коли доньці виповнилося півтора року, я дізналася всю правду. З тих пір як чоловіка підвищили, він вступив в зв’язок зі своїм заступником, дівчиною на 6 років молодше. Він зраджував мені з нею майже рік, поки вона не вийшла заміж за іншого. Після її весілля він став сам не свій, пішов в запій, звільнився з роботи, влаштовував мені істерики.

Читайте також:У МЕНЕ В ПОЛЬЩІ ВЖЕ ДАВНО ЖИВЕ ПОДРУГА ДИТИНСТВА. І ОСЬ, НАРЕШТІ, Я ВИБРАЛАСЬ ДО НЕЇ В ГОСТІ. ТАМ Я І СПРОБУВАЛА ВПЕРШЕ ПЛЯЦОК “СЕЗАМОВЕЦЬ”(SEZAMOWIEC). В НАС НА ЛЬВІВЩИНІ ТАКИХ НЕ ПЕЧУТЬ, ТОЧНІШЕ, НЕ ПЕКЛИ, АДЖЕ МОЇ СУСІДИ ТА РОДИЧІ ВЖЕ ЛАСУЮТЬ ЦІЄЮ СМАКОТОЮ!

Майже півроку він був у такому важкому стані, а потім надумав подати на розлучення. Було дуже прикро і важко. Я поїхала з донечками з його квартири до своїх батьків. І через деякий час я дізналася, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася зі своїм чоловіком. І не тому, що була насправді вагітна від мого чоловіка. Я думала справедливість існує, раділа, що і вона отримала від життя.

З цього часу пройшло вже три роки. Образа на нього не проходила, мені навіть гидко було віддавати йому дітей на зустрічі. Але він справно платить аліменти, і дівчатка за ним дуже сумують. Та й я, як мати, добре розумію, що дітям потрібен батько, хоч і лише на вихідні.

Я, скриплячи зубами, дозволяю їм спілкуватися. Знала, що він зустрічався з якимись жінками і, незважаючи на всю образу, мені хотілося, щоб він все ж повернувся до мене, щоб зрозумів, що був неправий. Останній раз брав дівчаток на вихідні, вони в неділю прийшли радісні, і стали розповідати, що були в гостях у тітки з дівчинкою, у них з’явилася нова сестра. Я була не в собі від злості, дізналася через спільних знайомих, що він тепер живе з тією коханкою, яка розлучилася з чоловіком.

Все-таки через кілька років це сталося. Я ридала всю ніч від цієї новини. Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від нього. Він сказав ні. Але я люблю цю жінку, і мені все одно, чия це дитина, у мене тепер три дочки.

Я сказала, що ненавиджу його, і щоб він не смів тягати моїх дітей до цієї жінки, інакше їх більше не побачить. Я відчуваю до неї лише злість. Не знаю, як і що вона зробила з ним. Чим привабила? Та тепер знаю точно, до мене він вже не повернеться.

Дуже хочу і надіюся, що доля покарає цю розлучницю, і вона отримає по заслугам.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook