fbpx

Майже три місяці Оля не бачилась з Романом на заробітках, через порізну роботу. А потім і зовсім повернулась дочка додому. Зять ще залишався в Німеччині, висилав нам кошти, ми робили ремонти, утеплили хату, замінили дах і навіть браму нову поставили. Діти часто зідзвонювались, а потім Оля мені пожалілась, що Роман став рідше телефонувати, бо робота важка і він від втоми швидко засинає. Причину ми вияснили – жінка з дитиною, в яку мій зять закохався без пам’яті

Сім’я моєї дочки розлетілася, а все через ті заробітки. Якби ж я знала, що таке станеться, то б свою Олю намовила не відпускати чоловіка.

Моя наймолодша дочка Оля живе з нами. Два старші наші сини одружені і з сім’ями живуть далеко від нас.

Старший Остап живе в іншій області у зятях. А молодший живе у місці у власній квартирі разом зі своєю сім’єю. Дочка наша Оля, наймолодша в сім’ї.

Вже кілька років, як Оля привела нам зятя Романа. Гарний парубок, з роботящими руками. Ми відразу знайшли спільну мову і жили дружньо і в злагоді.

Та якось так сталось, що діти наші забажали поїхати у двох на заробітки. Захотіли хату привести до ладу, гарні ремонти, ну і свій власний автомобіль, до якого в нас годі доробитися.

Свого синочка Оля залишила на нас з дідом, ми були не проти, нехай собі діти зароблять і покращать життєві умови. А внук наш Микита для нас, то велика радість.

Та вийшло все не так, як ми собі думали і планували.

Спочатку Оля і Роман працювали на одній роботі. А згодом зятя перевели на іншу, більш складнішу, але з високою оплатою. На що діти і “кинулись”.

Майже три місяці Оля не бачилась з Романом. А поті і зовсім повернулась додому. Зять ще залишався в Німеччині, висилав нам кошти, ми робили ремонти, утеплили хату, замінили дах і навіть браму нову поставили.

Діти часто зідзвонювались, а потім Оля мені пожалілась, що Роман став рідше телефонувати, бо робота важка і він від втоми швидко засинає.

Десь через місяць дочка сказала зятю, що приїде до нього, бо дуже вже скучила, на що отримала відповідь, від якої втратила свідомість.

Роман там зустрів іншу, і вона при надії.

Довго ми дочку приводили до тями, Оля сильно переживала від розлуки з Романом і чути не хотіла про розлучення.

Згодом ми дізнались, що нова обраниця нашого зятя, вже була заміжня і має дочку від першого шлюбу. Яку наш зять прийняв за рідну.

Це ще більше пригнічувало мою дочку і вона не хотіла вірити, що таке може бути.

Сьогодні наша Оля сама виховує сина. Так, зять передає кошти для дитини та уваги мій внук від нього немає ніякої. Немає ні зустрічей ні розмов.

Мій зять зайнятий вихованням чужої дитини. Як так він зміг розлюбити нашу Олю і свого синочка, я й досі не можу це збагнути.

Та чи можливо, що мій зять одумається і повернеться в сім’ю?

Як би там не було, заради дочки ми готові йому все пробачити, та чи пробачить йому Микита ті втрачені роки коли він плакав, де татко, а його поряд не було?

І чи зможе та сім’я проіснувати довго? Коли їхнє щастя збудовано на чужих сльозах і розбитому серці.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page