fbpx
життєві історії
Максим покинув мене, коли я була при надії. Свекруха спершу не втручалася, але одного дня зателефонувала, і порадила “щось” придумати. – Як ти сама цю дитину виховаєш? І знай, я з тобою спілкуюсь тільки тому, що ти носиш мою онучку. – А згодом, коли її син вдруге женився, пішла на весілля, а у фейсбуці під світлинами написала: “Щастя вам, мої дорогенькі діточки”, хоча перед тим писала, що не піде, бо не схвалює рішення Максима

Максим покинув мене, коли я була при надії. Свекруха спершу не втручалася, але одного дня зателефонувала, і порадила “щось” придумати. – Як ти сама цю дитину виховаєш? І знай, я з тобою спілкуюсь тільки тому, що ти носиш мою онучку. – А згодом, коли її син вдруге женився, пішла на весілля, а у фейсбуці під світлинами написала: “Щастя вам, мої дорогенькі діточки”, хоча перед тим писала, що не піде, бо не схвалює рішення Максима.

Зі своїм колишнім чоловіком Максимом я познайомилася пару років тому. Рік тому зрозуміла, що при надії.

Максим все шукав роботу, але “то не моє, це не моє”. На силу ледь влаштувався. Познайомився на роботі з дівицею. І понеслася. Приходив “веселий” під ранок.

В телефоні я побачила повідомлення: “Пам’ятаєш, що наобіцяв мені?”. Після цього я вирішила з Максимом поговорити. Він усе заперечував. Говорив, що вона його друг, і просто допомагає.

Через деякий час прийшов додому без обручки, потім дізнаюся, що взяв кредит на пристойну суму, обручку заклав. В результаті ще залишилася винною. Сказав, що я його дістала. Він іде, а я потрапила в лікарню на 16-му тижні. Він жодного разу не прийшов, а свекруха сказала: “домовляйся, плати, головне, щоб живота не було”. Після чого занесли вони мене в чорний список.

У підсумку я залишилася при надії і ще з кредитом (його мамі дарували телевізор на день народження, кредит на мене оформили). Через 2 місяці телефонує мені свекруха і каже, що їй дзвонили колектори, і сказали, що Максим не платить кредит, і що прийдуть у неї вдома майно описувати. Я їй пояснила, що не в курсі, на що Максим брав таку суму, а кредит на телевізор на мене оформлений.

Потім свекруха запитала, чи я ще “з животом”. І сказала: “якби не твій цікавий стан, я б з тобою не спілкувалася. І хто буде?”. Я відповіла, що дівчинка. І як вона хотіла назвати так пізніше і назвала.

Зі свекрухою відносини налагодилися. Ірина Василівна приїжджала в гості. Потім і колишній чоловік став приходити під ранок “веселий” і одне і те ж говорив: “я її люблю, а до тебе і до доньки просто приходити буду”. Попросила Максима, щоб він платив кредит за телевізор, так як вийшла в декрет і залишилася без фінансової допомоги. Оплачував раз через раз.

Влізла в борги, щоб сплатити кредит за телевізор. Дівчина, з якою познайомився Максим ще та штучка, писала йому, навіщо він до мене ходить, що вона сама йому дитину подарує, і що це нібито не його дитина. Ірина Василівна все це знала і не раз розмовляла з чоловіком і з його коханкою.

Ось і з’явилася на світ донечка. Назвала її, як хотіла свекруха. У день “Х” Ірина Василівна приїхала, і колишній чоловік теж приїхав в пологовий будинок. Потримали донечку 10 хв і поїхали. На виписку з них ніхто не прийшов. Максим телефон відключив. Свекруха послалася на те, що святкує день народження молодшого сина і приїде на наступний день у справах, заодно і переночує. На народження дочки свекруха подарувала незначну суму (яку я відразу ж закинула на кредит) і рушник.

Через тиждень після виписки ми потрапили в лікарню. На що Максим написав: “а що буде, якщо лікування не допоможе?”. І тут мене понесло. Замість того, щоб мене заспокоїти, що все буде добре, чим він може допомогти. Так він пише таке! Як виявилося, він уже жив з коханкою. Ніякої підтримки від нього не було дитині, фінансово не допомагав. Коли доньці не було ще двох місяців, спілкуючись зі свекрухою, дізнаюся від неї, що він одружується. І свекруха ходила на сватанію.

Перед цим вона попросила продати одну річ. Спочатку вона сказала, як продам, щоб гроші я собі залишала доньці на суміш, так як молоко у мене пропало. Але потім Ірина Василівна переграла і попросила після продажу речі гроші їй повернути, так як вони їй дуже потрібні. Це потім я дізналася, що вона витратила їх на весілля сина і його коханки.

Я попросила її більше не приїжджати до нас. На що вона мені відповіла, що це її син, і як вона не піде на весілля. Потім вона сказала, що я не права. Що я її образила, що вона мені сповна віддала. Після цієї фрази я зібрала всі її подарунки і віддала назад.

Колишній чоловік зателефонував після цього. Сказав, що він повинен бути щасливим і ми йому байдужі. Звинувачував, що я не давала з донькою бачиться, хоча він сам не приходив. Як потім з’ясувалося, його мама йому сказала, щоб він на виписку не прийшов задля уникнення конфліктної ситуації з моєю мамою і моїми друзями та родичами. В результаті доньці ще трьох місяців не було, як вони відсвяткували весілля.

Після цього Ірина Василівна пише коментарі до їх весільних світлин в соціальній мережі – “Люблю вас, будьте щасливі мої діточки”. Швидко в неї все відбулось… Хоча до цього говорила, що нехай роблять, що хочуть, а вона ні на яке весілля не піде.

Я і подумати не могла, що так у мене все повернеться в житті…

Нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page