fbpx
життєві історії
Максим з широкою посмішкою і червоною трояндою в руці зайшов до ресторанчику, в якому призначила йому зустріч Ніна, і так і застиг на місці, впустивши троянду. Фірмова посмішка теж зповзла з його красивого обличчя.

Дві найкращі подруги зі школи, Ліда і Ніна, разом приїхали вступати до столиці в університет, а тепер вдвох вже третій рік жили на одній квартирі.

Секретів одна від одної дівчата майже не мали, ділилися всім, радощами і труднощами, захопленням від хлопців і розчаруваннями від них же.

Серйозних довгих стосунків в них обох поки ще не було.

Так, зустрічалися з кількома хлопцями за цей час обидві, але через кілька місяців відносини по тим чи іншим причинам припинялися. Дівчата через те надто не турбувалися, бо заміж не поспішали: треба було вчитися, стати на ноги. Обидві мріяли досягти певного статусу і незалежності, а вже потім шукати свою долю, будувати місці стосунки, родини, якщо піде на те.

Та ось два місяці тому Ніна зустріла хлопця, перед яким її душа не встояла і дівчина закохалася. Макс мав особливу харизму, чарівну посмішку, проникливі карі очі, що дивилися, здавалося дівчині, не просто на неї, а заглядали до найпотаємніших куточків її серця…

Вони ходили вулицями великого міста, Макс розповідав багато цікавого про Київ, заводив її до свої улюблених, не завжди дорогих, але вишуканих, з «родзинкою», кафе. Ніна літала від щастя і чомусь не поспішала, як зазвичай, розповідати подрузі подробиці свого нового роману, бо відчувала, що це щось глибоке і справжня, і хотілося тримати ці стосунки тільки між ними двома, в тиші двох душ…

Звичайно, Ніна сказала Ліді, що зустріла чудового хлопця, але про те, що стосунки стають для неї важливими, що закохується в Макса по-справжньому – про це поки що мовчала, берегла від усіх, навіть від вірної подружки.

І ось, десь через два місяці після того, як почала зустрічатися з Максимом Ніна, з’явився новий кавалер і у Ліди, почала і вона ходити на побачення.

Спочатку Ліда поділися з подругою лише тим, що познайомилася з хлопцем в спортзалі, до якого нещодавно почала ходити.

А трохи згодом, після кількох яскравих побачень, вже не втерпіла:

– Ніночко, він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! Займається в залі. А почуття гумору в нього яке! Я якраз саме його в чоловіках ціную найбільше. Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, він мені стільки цікавого розповів. А потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний…

А Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса…

Що ж робити? Як тепер бути?… – блискавично проносилося у дівчини в голові…

Того вечора вона змовчала, нічого Ліді не сказала. Можливо, вона все ж таки помиляється?..

Надія зникла наступного дня.

– Ти сьогодні дома чи йдеш на побачення? – запитала Ніна вранці у Ліди. В неї Ніни, зустріч з Максимом була запланована якраз на сьогоднішній вечір.

– Сьогодні я дома, – відповіла Ліда. – Ми завтра з Максом побачимося, а що?

– Та просто так хочеться його побачити! А зроби-но з ним фото, а я сьогодні зі своїм сфотографуюся, – запропонувала раптом, для себе самої неочікувано, Ніна. – Пора нам вже показати одна одній наших красенів, згодна, подруго?

Ліда погодилася: звісно, пора!

Наступного вечора, навіть вже ночі, бо Ліда пізно прийшла зі свого побачення, Ніна чекала її з відкоркованої пляшкою шампанського…

На ранок дівчата вже придумали план помсти.
***
Разом з ними на курсі вчилися Артем і Сашко, з якими Ніна і Ліда дружили, обідали іноді разом чи в кіно ходили. Але це була суто студентська дружба.

Їх дівчата і попросили про допомогу.
***
Максим з широкою посмішкою і червоною трояндою в руці зайшов до ресторанчику, в якому призначила йому зустріч Ніна, і так і застиг на місці, впустивши троянду. Фірмова посмішка теж зповзла з його красивого обличчя.

За двома сусідніми столиками пристрасно і палко злилися в поцілунках з двома симпатичними хлопцями Ніна і Ліда, міцно притулившись до своїх супутників…

Автор – Альона Мірошниченко.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук заборонено.

Фото – “АиФ”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page