fbpx

Максим закохався в Христину, коли побачив її вперше. Вона була старша за Максима на 10 років. Взаємністю вона відповіла не одразу

Максим закохався в Христину, коли побачив її вперше. Вона була старша за Максима на 10 років. Взаємністю вона відповіла не одразу.

Їхній роман складався з коротких зустрічей, тому що Христина знаходила різні причини: то її викликали на роботу, то в неї раптом захворіла мама.

Максима, звичайно ж, це не влаштовувало, адже він хотів, щоб жінка переїхала жити до нього.

Одного прекрасного дня, молодий чоловік дізнався правду. Виявляється вона була одружена і всі причини через які їх зустрічі були короткими – обман.

Максим був здивований, але здаватися не хотів. Адже він любить Христину і вона має бути лише з ним.

На черговому короткому побаченні Максим зізнався кохані, що знає все про її родину… Дівчина зрозуміла, що приховувати не потрібно та зізналася у всьому.

З її короткої розповіді він зрозумів, що Христина з чоловіком спілкується лише у справі, а стосунки давно охолонули. Після дівчина попросила не поспішати події і сама знайде зручний час розповісти все своєму чоловікові.

Так минуло 4 місяці, а Максим усе чекав на цей зручний час. Тоді він здивувався взяти справу під свій контроль. Максим дізнався, де живе Христина і вирушив до неї додому. Коли він зателефонував у двері, то двері відчинив чоловік. То був чоловік дівчини.

Молода людина не проходячи до квартири все і розповіла. Чоловік вислухавши розповідь Максима, сказав: «Добре. Я давно підозрював, що у Христини хтось є.

Можеш її забирати і заодно всю її сім’ю: троє дітей від першого шлюбу та хвору матусю. Надоїли вони всі».

Від такої інформації Максим випав у осад, але відступати було запізно. Він дочекався Христину з роботи і цього ж дня всіх перевіз до своєї двокімнатної квартири.

Коли всі розмістилися та лягли спати, Максим подався на кухню. Коли він прийшов на кухню, то побачив за столом, що плакала Христина.

Він підійшов до неї і міцно обняв. Схлипуючи дівчина промовила: «Ти, напевно, шкодуєш про все це»…

У той момент Максима роздирали суперечливі почуття, але він ще міцніше обійняв кохану і сказав: «Прорвемося»… А прориватися було чому, адже на Христині було оформлено два кредити: на легкову машину та вантажівку.

Користувався транспортом її чоловік, а сам він був весь у кредитах теж, тож і попросив взяти Христину дві позики. Після того як вона пішла він зателефонував через пару днів днів і сказав, що за кредити платити не буде і це її проблеми, де вона буде брати гроші.

Читайте також: Навіщо дочка привела до мене онучок? Що вона робить у той момент, коли я намагаюся їх зайняти?

Крім всього Мама Христини часто хворіла і багато грошей йшло на ліки. Дітей толі довелося перевести до іншої школи. Аліменти діти не отримували.

Максим у вихідні зустрічайся зі своїми друзями і ті дізнавшись куди він попав, сміялися тільки і говорили неприємні речі. Максим із ними частково погоджувався, але робити не було чого.

Адже він любить Христину, а значить повинен полюбити всю її сім’ю якою вона не була. Усі труднощі вони подолають разом.

Минулого понеділка Христина отримала свідоцтво про розлучення і Максим одразу ж зробив пропозицію вийти за нього заміж. Друзі оцінив вчинок Максима і стали його поважати, також готувати подарунки до весілля.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page