fbpx
життєві історії
Мало того, що тато знайшов собі “нову любов”, він ще й так запудрив мамі голову, що вона залишилася одна з чотирма дітьми на руках, без даху над головою. – Іванко, ми цю квартиру продамо, докладемо, і купимо побільше, у нас же сім’я велика. – І тільки гроші опинилися в його руках, тато зник з іншою жінкою. Ми переїхали жити в хатинку бабусі і дідуся. Одного дня, гуляючи в парку, ми зустріли чоловіка

Мало того, що тато знайшов собі “нову любов”, він ще й так запудрив мамі голову, що вона залишилася одна з чотирма дітьми на руках, без даху над головою. – Іванко, ми цю квартиру продамо, докладемо, і купимо побільше, у нас же сім’я велика. – І тільки гроші опинилися в його руках, тато зник з іншою жінкою. Ми переїхали жити в хатинку бабусі і дідуся. Одного дня, гуляючи в парку, ми зустріли чоловіка.

Я не раз чула від жінок, що який би не був чоловік, щоб він не витворяв – потрібно терпіти це все. Вже тим більше, якщо ти вже не особливо молодого віку, а ще є діти. Адже нікому більше потрібною ти не будеш. І мені дуже шкода таких жінок, що вони себе прирікають на таке життя.

Моя мама привела мене на світ у 35 років. Вони з батьком пізно одружилися і пізно народили дітей. А через два роки ще народилися три моїх сестри одночасно. Мама коли була в лікарні, їй всі лікарі говорили, що це величезний ризик, але вона ризикнула, незважаючи на вік.

Справа в тому, що ще до народження нащадків мама привчила батька до того, що вона сильна жінка і сама зуміє все зробити. Ніколи його ні про що не просила, все робила сама. Тато тільки ходив на роботу. А вона і за дітьми дивилася, і за будинком, ще й на підробітки примудрялася ходити. Підсумок – постійно втомлена, замучена, постаріла. Батько знайшов “нову любов”, обманув маму з квартирою. Змусив продати, обіцяв, що купить квартиру побільше. Сам же взяв гроші і втік до іншої жінки.

Мама залишилася одна в батьківському домі з нами чотирма. Кілька років ми жили одні, бабуся і дідусь пішли з життя. Мама навіть не думала знову зв’язуватися з чоловіками.

Якось пішли на прогулянку і там до мами підійшов знайомитися чоловік. Вона хоч і пручалася, але все ж він її зацікавив. Ось уже 10 років, як вони в шлюбі. Вітчим став нам справжнім батьком, а мамі допомогою і опорою. Тепер мама почуває себе жінкою, а не робочою конячкою, а у нас є справжній батько. Так що не бійтеся ризикувати. Десь на планеті ходить щастя для кожної. Просто не бійтеся його зустріти.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!