fbpx
Світ
Малюк став свідком героїнового передозування батьків (фото)

Відділ поліції Огайо опублікував у Facebook приголомшливі фотографії: на передньому сидінні позашляховика – доросла пара з передозуванням героїну, а ззаду – чотирирічний хлопчик.

Про це повідомляє New York Post.

“Ми вважаємо за необхідне, показати іншу сторону цього жахливого наркотику. Ми відчуваємо, що маємо стати голосом дітей, які опинилися в такому жахливому безладі. Маленька дитина не може говорити за себе, але ми сподіваємося, ця історія переконає інших, особливо тих, хто має дітей, двічі подумати перед впорскуванням цієї отрути.”- коментують працівники поліції Іст-Ліверпуля причину, з якої розмістили фото.

Офіцер Кевін Томпсон у середу помітив, як темний Ford Explorer звертає з дороги, перетинаючи подвійну жовту лінію, повідомляє поліція.Героїн

Водій Джеймс Екорд несподівано натиснув на гальма, щоб не врізатися в шкільний автобус, сказали копи. Екорд зупинився посеред вулиці.

Коли Томпсон підійшов до дверей із боку водія та заглянув усередину, він не міг повірити своїм очам. Екорд куняв і, бурмочучи незв’язно, намагався сказати Томпсону, що він віз свою пасажирку, Ронду Пасек до лікарні.Героїн 2

Пасек була без свідомості, із синє-рожевою порошкоподібною речовиною в складеному аркуші паперу між ніг.

Екорд спробував від’їхати, але Томпсон “пірнув” усередину позашляховика, вимкнув двигун і зняв ключі, сказав копи. Через кілька хвилин Екорд теж “вирубився”.

Чотирирічний хлопчик на задньому сидінні пізніше був ідентифікований як син Пасек.

Працівники служби швидкої медичної допомоги ввели препарат Наркан, щоб ліквідувати наслідки передозування героїну.

Пара, в решті-решт, прийшла до тями і їх доставили до лікарні, де вони були перераховані в стабільному стані.

Екорду було пред’явлено звинувачення в управлінні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, наражаючи на небезпеку дітей, а також в уповільненні або зупинці на проїжджій частині.

Пасек було пред’явлено звинувачення в створенні загрози життю дітей, публічне сп’яніння і не пристебнутий ремень безпеки.

Читайте також: У центрі Дніпра торгували метамфетаміном

Джерело

facebook