fbpx
Суспільство
“Мама – банкомат” – священник розповів про негатив заробітчанства

Те, що жінки частіше їдуть на заробітки, ніж чоловіки – негативний феномен, тому що жіноче заробітчанство породжує в Україні соціальне сирітство.

Про це каже глава української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, повідомляє “Релігія в Україні”.

“Відомий такий вислів “мама-банкомат” – коли в дитини мама асоціюється з образом її матеріального забезпечення. Коли жінка їде на заробітки, то вона одна несе тягар цього заробітчанства. Така жінка зазвичай утримує свого чоловіка, свою сім’ю. Водночас вона стає чужою своїй сім’ї. Тому Свято матері в Італії – це одне з найбільших свят української громади”.

“Для мене той феномен, що жінки частіше їдуть на заробітки, ніж чоловіки, є загадкою. Коли я працював з нашими людьми в Греції, то місцеве духовенство дуже дивувалося, що 90 відсотків нашої громади – це були жінки. І перше питання, яке задав мені грецький владика, було: як так сталося, що чоловіки відпустили своїх жінок на заробітки?” – розповідає глава УГКЦ.

Читайте також: Ось такі жахіття довелось пережити нам у своєму дитинстві, яке я не можу назвати золотим

На запитання чому вони їдуть працювати, жінки пояснювали, що їм легше знайти роботу і воне ніколи не потрапляють під підозру правоохоронців, каже він.

Джерело.

facebook