fbpx
життєві історії
Мама дуже змінилася. Вона ховає їжу “на потім” і забуває про неї. Почала все і звідусіль тягнути до себе в квартиру, її будинок вже перетворився на справжнісінький склад. Має гарну пенсію, ми з чоловіком допомагаємо. Купуємо побутову техніку, продукти, оплачуємо лікарів та ліки, даємо їй гроші. Вона ображається, що я не даю їй онуків у вихідні. Та я просто не можу відправити дітей до неї . Та й додому її пускати не хочеться

Мама дуже змінилася. Вона ховає їжу “на потім” і забуває про неї. Почала все і звідусіль тягнути до себе в квартиру, її будинок вже перетворився на справжнісінький склад.

Має гарну пенсію, ми з чоловіком допомагаємо. Купуємо побутову техніку, продукти, оплачуємо лікарів та ліки, даємо їй гроші.

Вона ображається, що я не даю їй онуків у вихідні. Та я просто не можу відправити дітей до неї . Та й додому її пускати не хочеться, раптом заразу притягне.

Місяць тому ми з чоловіком відправили маму до санаторію на кілька тижнів. Поки вона відпочивала, викликали СЕС, викинули весь мотлох з її квартири, оплатили обробку від тарганів та купили їй нові меблі.

Ви вважаєте, вона це оцінила? Ні.

Приїхавши з санаторію та потрапивши додому, вона закотила нам страшний скандал. Вимагала, щоб їй повернули усі речі. Сказала, що в матраці були зашиті її «накопичення».

І вона хоче відшкодування збитків. Інакше напише на нас заяву в поліцію.

Адже ми не знали, хотіли зробити як краще. Таких грошей у нас із чоловіком немає. Мама позначила термін 2 місяці для повернення грошей.

Ми спробували знайти цей матрац на міському сміттєзвалищі, ми облазили його за кілька днів, але так і не знайшли.

У мене є деякі накопичення, але я відкладаю дітям на інститут і не хочу віддавати ці гроші мамі.

Ми сказали їй, що у будь-якому разі допоможемо її, але вона все одно наполягає на поверненню грошей.

Чому вона не хоче пробачити нам ці гроші?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!