fbpx

Мама моя каже, що треба подавати на розлучення і гнати Дениса після такого вчинку моєї новоспеченої свекрухи. У мене двоє дітей, 5 і 7 років. Чоловіка я втратила, коли Діма щойно народився, а Міланці два роки виповнилося. Два місяці тому ми з Денисом розписалися, на вихідних поїхали до його мами. Порції, які вона наклала дітям зовиці і сину мого чоловіка від першого шлюбу були втричі більші від тих, що вона поставила перед Міланою і Дмитриком

Перший раз я вийшла заміж з великого кохання. Ми з чоловіком Ярославом познайомилися в університеті, разом потім на заробітках були, повернулися, квартиру купили двокімнатну в новобудові.

Зробили в нашій оселі ремонт нашої мрії, народилася у нас Мілана, а через два роки – Дмитрик. Йому був тиждень, коли я овдовіла.

Навіть не знаю, як мені вдалося тоді справитись, напевно лиш завдяки дітям і підтримці батьків. Мама переїхала на пів року до мене, допомагала у всьому.

Якось я оговталася, адже життя продовжується, мені треба піднімати на ноги дітей і жити заради них.

Всі мені говорили, що я ще дуже молода жінка і ще зустрічну нове кохання, але я про це навіть думати не хотіла.

І все ж таки зустріла. З Денисом я познайомилась на дні народження подруги. Сам Денис не з нашого міста, а з маленького районного містечка, але в Чернівцях винаймав квартиру, працював.

Згодом він переїхав до мене. З моїми дітками Денис легко і швидко з на йшов спільну мову, але він і сам вже був батьком – у Дениса в його рідному місті є син від першого шлюбу, живе там разом з його колишньою дружиною.

Два місяці тому ми з Денисом розписалися, просто пішли вдвох і стали подружжям. Часи зараз не такі, щоб гулянки влаштовувати.

І все у нас було добре, поки минулими вихідними ми не поїхали в гості до мами Дениса, Ольги Богданівни. Раніше ми у неї не були, заїжджала тільки вона до нас пару разів.

І ось ми з гостинцями приїхали до неї в суботу. Взяли тортик, ковбаси хорошої і сиру, пляшку червоного, фрукти.

Свекруха теж приготувала стіл, та ще й досить шикарний, адже на обід до неї, крім нас, як виявилося, мала прийти зовиця зі своїм чоловіком і двома дітьми, а також 13-річним сином мого Дениса від першої дружини.

Так і сталося, всі вони прийшли, я познайомилася з родиною сестри чоловіка, їхніми дітьми. І всі вони гарні люди і діти, і все було б чудово, якби не вчинок мами Дениса.

А сталося от що. Сіли ми за стіл і що я бачу? Порції, які Ольга Богданівна наклала дітям зовиці і сину мого чоловіка від першого шлюбу були втричі більші від тих, що вона поставила перед Міланою і Дмитриком.

Мені так прикро стало, до сліз! А коли я у свекрухи на одинці запитала, чому так, вона прямо відповіла, що мої діти їй ніхто і взагалі вона хотіла би, щоб Денис повернувся до колишньої дружини і виховував свого рідного сина, а не чужих йому дітей.

Коли я сказала про це Денису, він попросив мене не перейматися і не звертати увагу на поведінку його мами. Водночас він сам нічого їй не сказав, а значить вважає її вчинок прийнятним.

Я розповіла про це своїй мамі, і вона каже, що треба подавати на розлучення і гнати Дениса з моєї квартири після такого вчинку моєї новоспеченої свекрухи.

А я не знаю, що робити. Наче люблю чоло і між нами двома все добре, але те, що сталося у свекрухи, не дає мені спокою, мене долають сумніви: чи можна таке пробачити, чи змінить своє ставлення до моїх дітей свекруха, чи можна мені покладатися на мого чоловіка?

Підкажіть будь ласка, як бути? Що думаєте про все це?

Автор – Олена К.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page