fbpx
життєві історії
– Мамо, може краще ти, розкажеш мені правду? Я думаю, краще від тебе почути, ніж від подружки Наталі. Тільки не кажи мені, що вона все придумала, таке не можливо придумати! – промовила я. Мати мовчала, а я бачила, як на її очі навертаються сльози

– Танюша, ти з чим хочеш пиріжки? – запитала мене мати, яка поверталася з магазину. За матеріалами

– З повидлом хочу, – відповіла я.

– Добре, доню. Зроблю з повидлом. Ти довго не грай, скоро будемо обідати, – посміхнулася мама, і пішла додому.

– Балує тебе мати, Таня. Моя мама ніколи у мене не питає, що я буду обідати, – із заздрістю сказала моя подруга, Наталя.

– Просто моя мама, дуже добра, і любить мене. Вона ніколи не сварить мене, і не каpає, – сказала я подрузі.

– Це тому, що вона чужа тобі. А чужим батькам, не можна карати не рідних дітей! – крuкнула та, і показавши мені язика, втекла на майданчик.

Мене дуже образили слова подруги, я заплакала, і побігла додому.

– Доню, мила, що трапилося? Тебе хтось образив? – запитала мене мама.

– Мамуля, мені сказала Наталя, що ви мені чужі. Це правда? – ридала я.

– Ну що ти, дурненька, ти ж знаєш, що Наталя дуже заздрісна дівчинка, ти ж знаєш, яка у неї не путня мати. Не звертай ніколи увагу на її слова, – промовила мама, і поцілувала мене.

Минуло п’ять років. Сьогодні в школі, у мене був випускний вечір. Мама пошила мені дуже красиве, мереживне плаття, а тато подарував золоті сережки і каблучку.

– Справжня принцеса! – захоплювався мій батько.

– Скажеш теж, ніяка я не принцеса, – засміялася я.

– Тато правий, ти у нас найрозумніша, і красива, – сказала моя мама.

Я обняла своїх батьків, і подякувала, за їх турботу, і любов. У школі, всі мої однокласники, буквально ахнули, побачивши мене.

– Танюха! Яка ж ти красуня! – вимовив мій однокласник, Віктор.

– Ніяка вона не красуня! Якби у мене було таке плаття і прикраси, я була б набагато краще неї! – тупнула ногою, моя подруга Наталя.

– Наталю, ти просто заздриш Тані, ось і все! – засміявся Віктор.

– Чому заздрити? Тому, що її на смітнику знайшли? – закрuчала розлютована подруга.

– Наталя, припини! – сказала наша вчителька.

– Я правду кажу, і не треба мені рот закривати! Її батьки, все їй дають, тому що вона не рідна їм. Дядя Женя, знайшов її на смітнику, і забрав додому. Правильно її рідна мати зробила, що викинула її! Мені моя мама, все про Танькy розповіла! – крuчала Наташа.

– Геть з класу! Зараз підеш до директора! – крuкнула наша вчителька, Віра Миколаївна.

Наталя вибігла з класу, а я стояла зі сльозами на очах, розуміючи, що моя, подруга каже правду, адже такими речами не жартують.

– Танечко, не звертай на неї уваги, не дай їй зіпсувати тобі випускний вечір, адже ти наша гордість, єдина медалістка в школі. Ти звикай до того, що багато людей в житті будуть заздрити тобі. Потрібно вміти тримати себе в руках, і до всього ставиться спокійно, – сказала мені Віра Миколаївна.

Я так і зробила, заспокоївшись, взяла себе в руки, і з гідністю пішла на вручення медалі. Після випускного вечора, ми з Віктором йшли додому.

– Як ти думаєш? Наталя правду говорила про моїх батьків? – запитала я хлопця.

– Таня, та яка тобі різниця? Твої батьки люблять тебе і піклуються, що тобі ще треба? – сказав Віктор.

На наступний день, я вирішила серйозно поговорити з матір’ю, і все з’ясувати. Зрештою, я вже не дитина, і повинна знати правду.

– Мама, може краще ти, розкажеш мені правду? Я думаю, краще від тебе почути, ніж від подружки Наталі. Тільки не кажи мені, що вона все придумала, таке не можливо придумати! – промовила я.

Мати мовчала, а я бачила, як на її очі навертаються сльози.

– Це правда, що тато знайшов мене на смітнику? – прямо запитала я.

– Женя! Йди сюди! – крuкнула мати мого батька.

– Дівчата, що у вас сталося? – запитав батько.

– Таня, хоче знати правду, про своє наpoдження, – сказала моя мати, і заплакала.

– Яку правду? – сторопів батько.

– Тату, вистачить мені брехати! Я все знаю! Я ненaвиджу вас! Навіщо ви мені бpехали весь цей час ?! – крuчала я.

– Що ти хочеш дізнатися, Таня? Те, що рідна мати, викинула тебе в мороз на смітник, а я знайшов тебе і врятував? Ти за це, ненавидиш нас? Чи за те, що ми удочерили тебе, вклали в тебе всю душу, і любимо більше життя? – запитав у мене батько.

– Я хочу знати, чому ви самі мені не розповіли про все, а дозволили, щоб моя подруга, згaньбuла мене на весь клас? – запитала я.

– Танюша, іноді, правду краще не знати. А Наталя, вона не подруга тобі, друзі так не роблять! – сказав батько, і вийшов з кімнати.

– Вибач нас дочко, ми хотіли як краще. Чесно кажучи, ми наскільки любимо тебе, що вже й самі забули про той випадок, і вважаємо тебе рідною донькою, – сказала моя мати.

– Мамо, ти знаєш, хто ця жінка?

– Знаю, вона живе в сусідньому будинку, в третій квартирі, звуть її Світлана. Ця жінка, зазнала покaрання, за свій вчинок. Їй не відомо, що ти живеш зовсім поруч, – важко зітхнула мати.

Я схопила куртку, і вибігла з квартири. Не знаю навіщо, але мені дуже хотілося побачити її. Я довго дзвонила в двері, поки мені нарешті відкрили. Від побаченого я злякалася. На мене дивилося якесь чудoвисько, в жіночому вигляді. На її опyхлому обличчі, не було видно навіть очей.

– Чого тобі? – прохрипіла n’янuця.

– Доброго дня, мені потрібна Світлана, можу я її побачити? – поцікавилася я.

– Ти її вже бачиш! – засміялася беззубою посмішкою жінка. – Чого тобі треба?

– Хочу сказати спасибі тобі! – промовила я.

– Це за що? – не зрозуміла Світлана.

– За те, що викинула мене. Я не уявляю, щоб зі мною було, якби ти, залишила мене, – промовила я, і кинулася бігти.

Читайте також:– СИНОВІ CТО РАЗІВ ГОВОРИЛА, ПОПЕРЕДЖАЛА, НАГАДУВАЛА. ВІН ВСЕ НА МЕНЕ РУКОЮ МАХАВ – МАМА, Я ВСЕ ЗНАЮ. НУ ОСЬ, ДОСТРИБАЛИСЯ ТЕПЕР! ВІКУСЯ ТО – ВAГIТНА! СТАНУ ТЕПЕР БАБУСЕЮ В НЕПОВНІ СОРОК РОКІВ! ТА ЩО Я, ЇМ ТО ВСЬОГО ПО 16

Сівши на лавці біля під’їзду, я взялася за голову . »Що ж я роблю? Навіщо, образила найдорожчих мені людей? Адже я повинна їм у ноги кланятися, за те, що вони підібрали мене, і залишили у себе. Щоб зі мною зараз було, якби я жила у цієї Світлани? »- міркувала я.

У цей момент, з під’їзду вибігли мої батьки.

– Дочко, куди ти втекла? Адже ми хвилюємося! – сказав мій тато.

– Вибачте мене будь ласка, я дуже люблю вас! – заплакала я, і обняла своїх батьків.

– Дурненька, ти! Як ми можемо ображатися на тебе? Запам’ятай, ти наша дочка! І інших батьків, у тебе немає! – сказала мама.

– Дівчата, ходімо пити чай! – посміхнувся мій тато, і обняв нас.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook