fbpx

Мама нічого вдома не робила, все робили я та батько. У 55 років моя мати пішла на пенсію, сказавши: «Я стаж виробила, буду тепер лежати на дивані». під час навчання я отримала стипендію Сороса, поїхала вчитися в Європу. Там замість особистого життя я займалася підробітками. Грошами допомагала батькам, надсилала їм. я приїхала додому на Новорічні свята

Коли я зростала, мама нічого вдома не робила, все робили я та батько. У 55 років моя мати пішла на пенсію, сказавши: «Я стаж виробила, буду тепер лежати на дивані».

Почала працювати я, а навчалася я на денному відділенні. Отримала стипендію Сороса, поїхала вчитися в Європу. Там замість особистого життя я займалася підробітками, працювала 40 годин.

Грошами допомагала батькам, надсилала їм. Вони не працювали, були на пенсії і як належне брали валюту, яку я висилала їм, звикли покладатися на неї.

Я так раділа, що маю можливість допомагати батькам, почувала себе багатою, дорослою та самодостатньою.

І ось я приїхала додому на Новорічні свята і наші старі сусіди почали мені говорити:”Вашій матері треба пам’ятник за життя поставити. Вона вас за власний кошт вчитися відправила».

Я слухала і думала, чому вони так кажуть? Виявилося, що це мама їм так все підносила і ще скаржилася на мене. І сміх і гріх. От і думаю тепер, надсилати їм гроші й надалі, чи починати думати про своє майбутнє?

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page