fbpx
життєві історії
Мама ранесенько прокинулась, і коли ми ще були в ліжках, направилась на маршрутку, щоб виконати свій обов’язок перед сестрою. Поки мама прибирала в її квартирі, тітка Катерина виходила на вулицю, і спілкувалася з такими ж самотніми бабусями. Одного такого дня вона натрапила на папку з надписом “документи”. Тільки прочитане принесло одне розчарування

Мама ранесенько прокинулась, і коли ми ще були в ліжках, направилась на маршрутку, щоб виконати свій обов’язок перед сестрою. Поки мама прибирала в її квартирі, тітка Катерина виходила на вулицю, і спілкувалася з такими ж самотніми бабусями. Одного такого дня вона натрапила на папку з надписом “документи”. Тільки прочитане принесло одне розчарування.

Ми з мамою, вітчимом та братом живемо у невеликому місті. У нас цілком благополучна сім’я. Живу ще з батьками. А мій брат одружений і живе на орендованій квартирі.

Моя мати має рідну сестру Катерину. Вона живе в сусідньому місті, яке розташоване за 30 кілометрів від нашого міста. У тітки Катерини немає ні чоловіка, ні дітей. Вона живе у великій трикімнатній квартирі у центрі міста. Тітка Катерина  – вже жінка у віці і за нею потрібен догляд.

Моя мама дуже добра. Вона стала допомагати тітці Катерині, коли вона занедужала. Вона приїжджала до неї раз на тиждень і прибирала в будинку, готувала їжу, ходила в аптеку та купляла продукти. Тітка Катерина обіцяла, що перепише свою квартиру на маму. Мама цьому дуже зраділа: адже це дозволило б їй допомогти мені чи брату з житлом.

Тоді мама звільнилася з роботи і почала відвідувати тітку дуже часто. Моя тітка має не дуже хороший характер. Вона все життя прожила на своє задоволення і звикла вередувати і вимагати свого. Але мама мовчала заради нас. Вона намагалася догодити тітці і робила все, що вона хотіла.

Якось мама погано себе почувала і тиждень не їздила до тітки. Так тітка дуже сердилась і була ображена на маму. Мама довго пояснювала, що вона просто погано почувалась і тому до неї не їздила.

І ось недавно моя мама приїхала до тітки і під час прибирання у квартирі вона знайшла папку, на якій було написано “документи”. Мама відкрила цю папку, а там лежав заповіт. Мати зраділа. Вона подумала, що сестра виконала свою обіцянку. Але коли мама прочитала заповіт, вона дуже засмутилася. Виявляється, тітка заповідала свою квартиру зовсім іншій людині.

Мама дуже засмутилася і розчарувалася у своїй сестрі. Адже її сестра просто її використала. Мама не стала підіймати “бурю”. Вона закінчила приготування, приготувала їжу і поїхала.

Мама зрозуміла, що тітка Катя її просто обманула. І після цього мама більше до тітки не їздить і навіть на телефонні дзвінки не відповідає.

Я вважаю, що мама вчинила правильно.

Ось скажіть мені, що в людини в цей час твориться в голові?

Фото ілюстративне