fbpx

Мама ростила нас з сестрою сама, бо батько нас покинув і завіявся, коли ми були ще малі. Це зараз сестрі 33 роки, а мені 29, і ми вже дорослі жінки. Наша мама все життя працювала за трьох, щоб прогодувати нас. Але сестра моя рано поринула в доросле життя, вже з 15 років ми Олю рідко бачили вдома. Вона приходила по гроші або виносити з дому цінні речі. Мама наплакалася з нею, ох, наплакалася.  Вона позичала гроші, і це все платила сама мама. А потім сестра народила дитинку на мамині плечі.

Мама ростила нас з сестрою сама, бо батько нас покинув і завіявся, коли ми були ще малі. Це зараз сестрі 33 роки, а мені 29, і ми вже дорослі жінки. Наша мама все життя працювала за трьох, щоб прогодувати нас.

Але сестра моя рано поринула в доросле життя, вже з 15 років ми Олю рідко бачили вдома. Вона приходила по гроші або виносити з дому цінні речі. Мама наплакалася з нею, ох, наплакалася.  Вона позичала гроші, і це все платила сама мама. А потім сестра народила дитинку на мамині плечі.

Моєму племіннику було три рочки, сестра десь завіялася, а я якраз на той момент закінчила навчання і повернулася додому. І тепер мені доводиться вже кілька років працювати на трьох роботах, щоб усіх прогодувати.

Мати вже 3 роки не працює, бо сидить із дитиною. Сестра іноді дзвонить і обіцяє повернутися з грошима, іноді пришле пару тисяч мамі на карту і зникає знову. Оля й далі бере кредити і виправлятися не хоче.

Я, як вже сказала, три роки працюю без вихідних і сили в мене вже вичерпалися. Хочу все покинути і поїхати кудись закордон жити і працювати, але не можу кинути матір, як її залишити саму з племінником?

Я не знаю, що мені робити в такій ситуації. Сестра ніколи не перестане вести такий спосіб життя. Я втомилася, але мені шкода мама й Ромчика. Але мама нічого не робить для того, щоб цю ситуацію змінити. Вона тільки каже: що я можу вдіяти, хочеш – йди ми самі проживемо якось.

Але к вони без моєї фінансової допомоги? Я працюю по 18 годин на добу, вільного часу взагалі немає, особисте життя влаштувати не можу взагалі. Що мені робити, я не знаю. Ніякої надії попереду на бачу.

Люди добрі, дорогі читачки! Можливо, у вас є якісь слушні поради, буду дуже вам вдячна за них, за будь-які думки збоку і слова підтримки! Всім миру й добра, дякую за увагу.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page