fbpx
життєві історії
Мама величезна скнара. Не заощадлива, а саме жадібна. Прямо людина-коробочка: все тягне в будинок, зберігає і нікому не віддає. І ось не стало у неї якогось там  родича. Їй додзвонився нотаріус. Так і так, тут заповіт на ваше ім’я і ще на двох чоловік, не підкажете, як їх знайти? Мама швидко прокрутила все в голові і відповіла, що не знає. А ті двоє – в сусідніх кімнатах

Мама величезна скнара. Не заощадлива, а саме жадібна. Прямо людина-коробочка: все тягне в будинок, зберігає і нікому не віддає.

І ось не стало у неї якогось там  родича. Їй додзвонився нотаріус: так і так, тут заповіт на ваше ім’я і ще на двох чоловік, не підкажете, як їх знайти? Мама швидко прокрутила все в голові і відповіла, що не знає. Що зв’язок давно втрачено, і вони взагалі з країни виїжджали, так і залишилися десь за бугром, ні з ким не спілкуються, контактів не залишили.

Нотаріус сумно зітхнув і звелів з’явитися за адресою проживання нині спочилого родича, знайти самого нотаріуса і вступити в законне володіння спадщиною.

Ті двоє, які виїхали за бугор і не залишили контактів, жили в двох сусідніх кімнатах. Рідні материні брат і сестра. Але мама не захотіла ділити з ними спадщину, а тому збрехала нотаріусу і їм нічого не сказала. Зі мною поділилася. Її аж розпирало від щастя і гордості, як хитро вона всіх обвела.

Щоб зберегти все в таємниці, мама вирішила поїхати в інше місто до нотаріуса в останній день, коли заповіт ще має силу. А якщо люди, зазначені в заповіті, в перебігу шести місяців не заявили про власність, вони втрачають пріоритет. І майно відходить родичам згідно їх порядкової близькості до спочилого.

Отже, мама вирішила, що потрібно летіти в найостанніший день (спеціально телефонувала нотаріусу), щоб вона встигла, а брат з сестрою – ні. А квиток заздалегідь не взяла. Заграло її скнарство. З розрахунку, що безпосередньо перед рейсом квитки дешевше, мама вирішила придбати їх в аеропорту вже по факту. І прорахувалася. Приїхала, а квитків на рейс немає. А рейс останній. От і все.

Так і залишилася мама без спадщини. І дядько з тіткою теж. Вони про неї так і не дізналися. Мама лікті кусає, але зробити нічого вже не може.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page