fbpx

Мама відмовилася допомагати. Вона ж мене попереджала! В день нашого з Остапом весілля мама встала щоб промовити тост, але попросила мене при всіх залишити нареченого й забути про Остапа раз і на завжди. А напередодні мама ходила за мною по п’ятах і благала не виходити за Остапа. «Оленко, я бачу його наскрізь! Благаю тебе, послухай мене, одумайся!»,- повторювала мама. Я мріяла подарувати йому двох синів і донечку. А тепер мама сказала, що якщо я прийму чоловіка назад і пробачу, вона залишить мене без спадку, зробить дарчу на племінницю. Після весілля Остап переїхав в мою квартиру. І за якихось півроку почало відбуватися геть дивне, чоловік змінився до непізнаваності. Він став дуже скупим. Я забула про кафе і квіти, просила в чоловіка грошей навіть на косметику, а свою зарплату віддавала Остапу

В день нашого з Остапом весілля мама встала щоб промовити тост, але попросила мене при всіх залишити нареченого й забути про Остапа раз і на завжди.

А напередодні мама ходила за мною по п’ятах і благала не виходити за Остапа. «Оленко, я бачу його наскрізь! Благаю тебе, послухай мене, одумайся!»,- повторювала мама.

А я була хоч і майже вже 30-річна, але дуде закохана, мені дуже хотілося велику родину, дітей.

Просто до мене Остап був двічі одружений, тому мама було від початку налаштована проти мого обранця. Мама постійно повторювала, що ненадійний він – і крапка. Але я переконувала її. що не завжди розлучення – вина одного чоловіка. У багатьох випадках саме жінка доводить шлюб до краху.

Просто я дуже кохала Остапа. Тому я вірила кожному його слову. Коханий умів гарно говорити. Поетично, романтично! Пообіцяв, що з ним я буду щаслива і як за кам’яною стіною. Я мріяла подарувати йому двох синів і донечку.

На жаль, мама мала рацію. Мої рожеві окуляри швидко загубилися. Після весілля Остап переїхав в мою квартиру. І за якихось півроку почало відбуватися геть дивне, чоловік змінився до непізнаваності.

Він став дуже скупим. Я забула про кафе і квіти, просила в чоловіка грошей навіть на косметику, а свою зарплату віддавала Остапу. Хоча гроші у нього як у начальника відділу були!

Нашу сім’ю я забезпечувала зі своєї кишені, а чоловік відкладав гроші. Пояснював, що збирає нам на більшу квартиру. І я йому вірила.

Я розуміла, що це не зовсім правильно. Сім’ю має забезпечувати чоловік, чи хоча б порівну. Але так і не наважилася обговорити це з Остапом. Боялася, що це його образить і він від мене піде.

Коли я народила доньку, настали чорні дні. Я пішла у декрет. Своїх грошей у мене більше не було взагалі і чоловік не поспішав ділитися своїми. Мама відмовилася допомагати. Вона ж мене попереджала!

Через рік Остап поставив мене перед фактом: він іде з сім’ї до іншої жінки. Зрозумів, що більше мене нее кохає. Я щосили намагалася втримати Остапа, зберегти родину заради доньки. Але він пішов.

Я вийшла на роботу, бо мама таки погодилася сидіти з онукою. Весь цей час я корила себе і згадувала мамині слова. Вона роздивилася мого Остапа швидше і краще за мене.

І ось зараз сталося неймовірне: Остап повернувся до мене ідо нашої родини! Благає прийняти його назад. Обіцяє, що таке більше не повториться. Хоче сім’ю і виховувати разом нашу Софійку. Божиться, що буде ідеальним чоловіком і батьком.

Я ж за цей час жодного разу не глянула у бік інших чоловіків. Не до того було. Жила заради дитини. І зараз мені так сумно. Наче й не розлюбила, не забула, але як пробачити?

А мама знову категорична: сказала, що якщо я прийму чоловіка назад і пробачу, вона залишить мене без спадку, зробить дарчу на племінницю. Каже, що такі не міняються. А я, мовляв, ще знайду собі гідного чоловіка.

Але чи знайду? Мені вже за 30, у мене маленька дитина. А Остап щодня приходить з квітами і обіцяє, що більше ніколи нас не зрадить.

Мені дуже потрібна стороння порада! Чи варто мені зійтись з батьком моєї донечки знову чи краще послухати маму? Я ви вважаєте? Всім дуже дякую за відгуки!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено

You cannot copy content of this page