fbpx

Мама вже навіть зменшила переводи з тої Італії. Я ж думала, тато вже здогадається, що вона там живе з сеньйором, але схоже що тато до правди не готовий. А на вихідних в моєї свекрухи був ювілей, на який вона і свата запросила, щоб не сумував в тій квартирі з красивими ремонтами за італійські гроші. І як завжди, зайшла тема за сваху. – Ну коли вже та ваша Леся приїде? Всіх грошей не заробить. В квартирі все зроблено. – А я сиджу і стараюся тему на іншу перевести, бо одна не закриваю очі на правду

Моя свекруха на свій день народження запросила і мого тата.

– Заїдьте по нього, чого буде один в квартирі сидіти. Ми тут на дачі трішки розвіємось, поговоримо про те, про се, – сказала мені Ніна Степанівна по телефону.

Це була гарна ідея, бо тато вже який час ходить з опущеною головою. Без мами він геть подався. Мені іноді здається, що він здогадується, що в мами там давно нове життя і те, що мама зменшила нам грошові переводи, все це підтверджує.

Вже майже десять років мама на заробітках в Італії. Поїхала, бо в тата з роботою не ладилося. Квартира вже потребувала ремонту, на який грошей не було. Останньою каплею стало те, що всі її подруги їздили хоча б раз на рік відпочивати на море, а мама його за життя не бачила.

Тато не хотів відпускати маму, але хто його там слухав.

На наше з братом весілля мама приїжджала і ще іноді на Великдень, чи коли потрібно було поновити документи. Так, вона висилала перший час гроші, тато по трохи все змінював в квартирі. Висилав мамі фото обновок, а вона раділа, що нарешті вони з татом заживуть гарно.

Але те гарно було в неї в Італії, а тата тут, в Україні – окремо.

За ті роки тато сильно піднепав, бо без жінки всім погано, але мама і не думає повертатися. Я знаю, що мама там вже не працює, бо живе з якимось сеньйором на його пенсію.

Грошей мама не висилає, каже, що складає, бо хоче купити ще автівку хорошу, але ж я то правду знаю. Тато може і здогадується, бо людям дай повід “вколоти”. Все щось татові тай порозказують, але він поки не хоче в це вірити.

А на вихідних був ювілей у моєї свекрухи. На дачу вона запросила і мого тата, щоб не скучав сам в тій квартирі з ремонтами.

– Ну коли вже та ваша Лесь приїде? Квартира є і в квартирі все ідеально зроблено.

А я сиджу і стараюся тему на іншу перевести, бо знаю, що маму сюди вже ні за які гроші не затягнеш. Вона спробувала того життя і до старого повертатися не збирається.

Як мені бути? Чи розказати татові правду чи залишити все як є і не ятрити йому душу?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page