fbpx
життєві історії
Мама, яка не знала про нашу домовленість про народження дітей для сестри, повністю її підтримала, зажадавши, щоб я залишила чоловіка сестри в спокої: – Як можеш ти, безсоромна, лізти в щасливу сім’ю своєї сестри? Сама народжуєш, як кішка, незрозуміло від кого! Залиш її в спокої!

У моєї старшої сестри з чоловіком не було дітей, проблема в сестрі. Вони скільки років вмовляли мене народити їм дитину, і я здалася. У мене – двоє дітей, кредит і я розлучена. Відмовитися я не змогла. Все вийшло без лікарів.

Я брехала собі і сестрі, що це в ім’я допомоги парі, які не можуть народити, але в глибині душі я знала: це заради грошей. УЗД показало трійню. У чоловіка Сестри, Григорія, по батьківській лінії часто народжуються двійнята і трійнята. Сестра була щаслива, Григорій пообіцяв збільшити гонорар.

Я почала замислюватися про те, що накинутих коштів вистачить ще й на невелику квартирку, яку можна буде здавати в оренду – непогана грошова підмога. І все б нічого, якби сестра не зaвагітніла. Вони кілька років ходили по лікарях, намагалися і ЕКO робити, але у них не виходило. А тут – вагітність.

Діти, яких я носила стали моєю проблемою: – Я до них не маю ніякого відношення, всі претензії до мого чоловіка. – заявила мені сестра. Всі терміни, щоб перервати вагітність, вийшли. Григорій хотів мені як і раніше допомагати, але йому не дозволила дружина, поставивши перед вибором: або її дитина, або мої. Григорій послухався дружину. Я залишилася матір’ю-одиначкою з 5 дітьми.

В квартирі, за яку я ще не виплатила кредит, і мізерними декретними. Не бачачи іншого виходу, я подала на Григорія на аліменти, половину своєї зарплати він став віддавати мені.

Через це я ще більше посварилася з сестрою:

– Та як ти смієш оббирати мою ще не народжену дитину? Тебе ніхто не змушував спати з моїм чоловіком, твої діти – твої проблеми! Негайно поверни нам гроші!

Сестру я виставила, вона крuчала на весь під’їзд про те, що я – занепала жінка. Мама, яка не знала про нашу домовленість про народження дітей для сестри, повністю її підтримала, зажадавши щоб я залишила чоловіка сестри в спокої: – Як можеш ти, безсоромна, лізти в щасливу сім’ю своєї сестри?

Сама народжуєш, як кішка, незрозуміло від кого, ще й до сестри лізеш! Залиш сестру в спокої! Я перервала з ними всі контакти. Аліменти я отримувала досить непогані, у Григорія дуже пристойна зарплата. Вони стали розпускати про мене чутки, робити капості, говорити гидоти моїм старшим дітям, чатуючи їх після школи. Одній з трьома дітьми було дуже важко – я дуже схудла.

В один прекрасний день до мене прийшов чоловік сестри. Він сказав, що дитина сестри не від нього, що він знайшов листування з коханцем і зробив теcт на батьківство. Він запропонував мені жити з ним, сказавши що хоче ростити своїх дітей. Подумавши, я погодилася – симпатичний, добре заробляє мужик явно не буде зайвим в господарстві. Ми одружилися, коли нашим малявкам було по півтора року.

Варто було мені стати дружиною Гриші – моє життя змінилося. Ми з дітьми стали як сир у маслі кататися. Він погасив мій кредит і купив велику квартиру.

Але сім’ї я позбулася: мама і сестра мене прoклялu за те, що я забрала Гришу з сім’ї. Я не шкодую – мама з сестрою перші від мене відмовилися і кинули в скрутному становищі, а мені потрібно думати про дітей.

Пропозиція Гриші була даром небес – де ще я собі мужика могла знайти?

Кому я потрібна, з п’ятьма дітьми?

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page