fbpx

Мама жила в будинку в селищі Хмельницької області, а свою однушку в місті, яка їй від тата лишилася, здавала в оренду. І ось їй вдалося продати хату переселенцям з Одещини, сама в квартиру свою переїхала, де більше зручностей. Минулого тижня покликала нас із сестрою, щоб оголосити, як вона вирішила розділити виручені гроші, я незадоволена

Мама жила в будинку в селищі Хмельницької області, а свою однушку в місті, яка їй від тата лишилася, здавала в оренду. І ось їй вдалося продати хату переселенцям з Одещини, сама в квартиру свою переїхала, де більше зручностей.

Минулого тижня мама покликала нас із сестрою, щоб оголосити, як вона вирішила розділити виручені гроші, я незадоволена, щиро кажу.

Останні 5 років моя мама доглядала бабусю. Знаю, що їй було дуже важко, бо бабуся потребувала особливого догляду. Коли вона перестала підніматися із ліжка, мама практично від неї не відходила. Ми з сестрою всіляко допомагали мамі, хто чим міг. І продукти купували, і гроші давали, коли треба було. Словом, якось справлялися.

Рік тому бабусі не стало. Оскільки ніхто з наших не претендував на її будинок у селі та жити там не хотів, мама залишалася жити там. Але буквально недавно продала бабусине житло, покупцями стали переселенці з Одещини.

Після успішної угоди мама запросили нас із сестрою, щоб вирішити, як поділити спадок.

Виявилось, що мама вже все вирішила і без нас. Виручені з продажу будинку гроші вона хоче поділити не між мною та сестрою, а між нашими дітьми у майбутньому. Тільки така перспектива мене зовсім не приваблює.

Справа в тому, що в мене є син Назарчик, а в сестри троє дітей: дочки Катя та Соломійка та молодшенький син Тарасик. Я дуже люблю і свою сестру, і племінників, але вважаю цей розподіл нечесним. Виходить, що більше грошей все одно отримає сестра і її діти, а я залишусь ні з чим.

Я взагалі не розумію, навіщо ділити спадок між онуками? Їхнє забезпечення лежить на плечах батьків, тобто мене, моєї сестри та наших чоловіків. Логічніше подумати про нас, своїх дітей. А ми вже вирішимо, що робити з грошима далі.

Я намагалася донести до мами цю думку, але вона просто робить вигляд, що не розуміє мене. Каже, що онуки для неї найважливіші.

Моя сестра воліла не вступати у відкритий конфлікт. Тепер вона всіляко уникає цієї теми. І це не дивно, адже завдяки рішенню мами вона залишиться у шоколаді.

Її діти ще надто малі, щоб розпоряджатися подарованими грошима. Тому так чи інакше левова частка спадщини все одно опиниться у її розпорядженні. А нам із Назаром нічогісінько!

Мені справді дуже прикро, що мама не порадилася з нами. І навіть не намагається проаналізувати те, що я їм говорю і пропоную. Сестра тепер зі мною у мовчанку грає, уникає зустрічей. Раніше наші діти часто зустрічалися та проводили час разом. А тепер вона не хоче, щоб вони бачилися. Це так безглуздо!

Мені дуже не хотілося б, щоб наша родина віддалилася через гроші. Але, мабуть, це дуже типова проблема.

Нещодавно моя подружка розповіла мені, що її мати не дозволяє їй отримати спадщину від бабусі. Каже, що для початку їй потрібно спадок заслужити.

Напевно, настав час вдатися до танців з бубном, щоб мої рідні мене почули. Але боюсь, що це теж не допоможе.

Не уявляю, що робити у цій ситуації. Я вже зневірилася зовсім! Як пояснити мамі, що вона робить неправильно?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page