fbpx
життєві історії
Мамі Артема 47 років, готувати вона не вміє, прибирати теж. Ну як так можна жити? Але ж від цього страждає її чоловік і син. Гроші є, але всі вони проїдаються. Та в моїх батьків троє дітей, і менший дохід, але живемо ми в гідних умовах. Мені соромно за таких майбутніх родичів, але нічого вдіяти не можу

Людоньки, порадьте щось. А може то я якась не така…

Не можу вже просто терпіти. Ходжу в гості до хлопця, зустрічаємося вже 3 роки, поки вчимося в університетах, не живемо разом.

У моїх батьків менший дохід і троє дітей, але живемо ми в кращих умова. У нас і квартири, і машини, і приватний будинок красивий з сучасними меблями. У них же в сім’ї один син, але вони марнують гроші, живуть в будинку без ремонту, в якому постійно брудно, його мама не прибирає, хоча вона безробітна, що не вимикає світло, пральна машинка працює 3 рази в день. Готує вона одне м’ясо, то смажить, то тушить його, каже, що від цього втомлюється, а на вигляд така, що скоро в двері не влізе, на їжу йде щодня купу грошей.

Я просила її економити, говорила, що все від жінки в родині залежить, вона може купити собі сукню і потім ні разу її не одягнути. Але при цьому вони навіть копійки сину не дають, кажуть, грошей немає, хоча телефони собі покупляли не дешеві, навіть в мене такого нема.

Працює він на батька, але отримує досить малу зарплату.

Як бути, і що можна зробити в такій ситуації? Мені дуже шкода її чоловіка і Артема. Вони пашуть на неї, а вона ходить по салонах краси і тринькає.

Я заробляю гроші самостійно, мама моя теж, і то ми не витрачаємо стільки, так ми на роботу ходимо, а вона вдома сидить, боїться зайвий раз ганчірку в руки взяти. Мамі Артема 47 років, готувати вона не вміє, ну як так жити можна, але ж від цього страждає її чоловік і син. Ні квартиру йому не куплять, нічого, все як говоритися проїдається.

Тато Артема колись був красенем, ставним, поважним таким, але вже теж важить 120 кг, так як дружина годує їх всім жирним.

Мені дивно, що така доросла людина, поводиться як дитина. До цього з ними жила її мама, вона пішла з життя два роки тому, їй було 80 років, і по дому все робила вона і город садила, зараз все закинули і все купується, хоча можна ж виростити самостійно, хоча б ту цибулю, чи моркву. Ну хіба я не права? Я молода, але мені приємно на дачі трохи покопатися в землі.

У нас аж 2 дачі та мама моя з татом на них працюють, хоча моїй мамі 50 років. Артема люблю і він мене, але мені б хотілося, щоб його батьки думали не тільки про себе. Говорила з ними, вони кажуть: “потім будемо допомагати, потім буде все йому”.

Але коли прийде це потім, нам по 22 роки, я теж їм допомагаю в їх бізнесі, в той час як його мама лежить і вічно погано їй, всі 3 роки. Я їй, що не раджу, вона мені каже: ” Я так не можу! Я до такого не звикла!”, при цьому не старається нічому навчитися.

Як на мене, вони просто дармують своє життя…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook