fbpx
життєві історії
«Мамо! А коли цей дядько піде?» – запитала чотирирічна дочка, яку мама взяла на побачення

Моя сестра Наталя розлучилася майже відразу після народження дитини. Через кілька років вона встала на ноги, влаштувалася на гарну роботу, подорожувала, ходила на фітнес, дитина відвідував сад і секції.

Єдине, чого вона могла б побажати – це чоловік для неї і батько для дитини.

Вона була молода, красива і цікава, на неї звертали увагу представники протилежної статі, але Наталя міркувала, що хто завгодно, лише б був, їй не потрібен, тому вкрай вибірково ставилася до залицяльників.

Іноді вона все ж вибиралася на побачення, останній раз познайомилася з хлопцем в інтернеті. Оцінивши його фото, ми буквально змусили її вийти і зустрітися з ним особисто.

Вона завжди відразу попереджала про те, що у неї дочка, і цей хлопець запропонував зустрітися з дитиною.

Дитині вона сказала, що вони підуть в її улюблене кафе, і, можливо, до них прийде один знайомий з маминої роботи. Це ні до чого не зобов’язувало ні її, ні дитини, ні хлопця: хіба мало з ким вона могла випадково зіткнутися на вулиці.

Але ця, задумана як невимушена, зустріч не найліпшим чином з самого початку: хлопець дуже сильно відрізнявся від своїх фотографій в соцмережах.

І Наталя в перший раз в житті пошкодувала, що не поговорила з ним по телефону: у нього був дуже якийсь жінкоподібний голос. Тільки поглянувши на нього, вона відразу зрозуміла, що їх побачення приречене.

Але Наталя, добре вихована і товариська дівчина, намагалася з ним якось побудувати діалог. Не йти ж відразу. Він, мабуть, був хорошим тридцятирічним хлопчиком, але одна дитина у неї вже є – її дочка.

Несподівано занудьгувавши, її чотирирічна дочка, яка ще не дуже добре може висловити свою думку, повертається до мами і голосно питає: «А він коли піде?». Мама, почервонівши, говорить, що так негарно говорити.

«Мам, а цей до нас додому не піде?», – киваючи на вдалого залицяльника, не вгамовувався дитина. Наталі було соромно і смішно  одночасно.

І сміх, і гріх, як то кажуть. Після цього Наталя довго обговорювала з дитиною, що таке секрет, і як ставити такі питання на вушко мамі….

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook