fbpx
життєві історії
Мамина подруга Катерина з чоловіком діточок не нажили, тому коли прийшов час думати, кому ж залишити свій будиночок, вона навіть не думаючи записала частину на мене. Сама не знаю чому, просто часто приходила до мами, і гралась зі мною, як з рідною. Після відходу тітки там жив її чоловік. Ми про все домовились, але згодом в будинку з’явилася нова господиня. Тут все і почалось

Мамина подруга Катерина з чоловіком діточок не нажили, тому коли прийшов час думати, кому ж залишити свій будиночок, вона навіть не думаючи записала частину на мене. Сама не знаю чому, просто часто приходила до мами, і гралась зі мною, як з рідною. Після відходу тітки там жив її чоловік. Ми про все домовились, але згодом в будинку з’явилася нова господиня. Тут все і почалось.

***

Кілька років тому мені дістався у спадок від маминої подруги, частина будинку. Дітей у них з чоловіком не було.

А у неї і родичів не залишилося. Може звичайно, і є якісь далекі, але вона чомусь вирішила вчинити так.

Вступила я в права спадкування. З її чоловіком домовилися: я свою частину не продаю, він живе в усьому будинку, і на ньому всі комунальні платежі. Я платила тільки частину податку на землю в кінці року.

Через якийсь час до нього пришвартувалася дама. А що, будинок добротний, відмінне місце, мужик працьовитий, і гроші приносить і в будинку руками все може.

І дзвонить він мені: “Галя, зайди до нас, потрібно поговорити”. Ну думаю добре. Приїжджаю. У будинок вже заселилася не тільки ця дама, але і її дочка з сім’єю.

А що, добре: приватний величезний будинок з усіма зручностями, доглянутий город, ліс. Влітку ідеально! І тут почалося…

Перш за все, вони вирішили мене вмовити, щоб я відмовилася від частини будинку. “Мовляв, тобі навіщо? Жити тут все одно не будеш. У тебе он скільки нерухомості”.

Я пояснила, що нікого не виганяю. Далі, вони мені запропонували гроші. Від суми, я навіть поперхнулася.

Будинок був оцінений в пів мільйона, а мені було запропоновано за ПОЛОВИНУ будинку 150000. З чого раптом, я повинна подарувати їм частину будинку? Тут я не витримала, і просто поїхала.

Найцікавіше, колишній чоловік маминої подруги, навіть словом не обмовився. В основному говорила ця жінка і її донька.

Через кілька днів, мені почали надходити дзвінки, вже від чоловіка доньки. Причому дзвінки надходили вночі.

З застереженням “Тепер ходи і оглядайся!”. Я зрозуміла, що люди не мудрі, тому що дзвонили зі свого номера. Після написання заяви в поліцію, дзвінки припинилися.

І буквально, через якийсь час, мені приходить повістка з суду. Вони вимагають з мене половину оплати комунальних платежів.

Цікаво виходить, чому я повинна платити за послуги, якими я не користувалася.

Хто жив або живе в приватному будинку, то знають, що там оплата по лічильникам: скільки накрутив, стільки і заплатиш. А як я могла там щось накрутити, якщо проживала взагалі в іншому місті.

Два роки, я вже бігаю по судах, тому що ці дами не кволо причепилися до будинку і постійно подають апеляції. Тепер, вони намагаються за допомогою суду, прописатися в будинку.

Мені вже до такої міри набрид цей цирк, що я вже думаю про продаж своєї частки. Нехай веселяться, але вже без мене.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page