fbpx
життєві історії
Мар’ян ж одружений. У нього дома 2 дітей. До того ж його Катерина підозріло на мене стала поглядати. Мені це неприємно, але в той же час, не скажу ж я Мар’яну, щоб не приходив сюди!

У мого Юри є старший брат Мар’ян. Ми з ним добре спілкуємося. Він може просто в перерві між уроками (він учитель) заїхати до мене в гості на чай. Ми сидимо і просто розмовляємо про те і се.

Але Мар’ян одружений. У нього вдома 2 дітей. До того ж його Катерина підозріло на мене стала поглядати. Мені це неприємно, але в той же час, не скажу ж я Мар’яну, щоб не приходив сюди!

Катя постійно сидить вдома. Доглядає за собою погано. І з наших розмов я розумію, що його не сильно тягне додому. Мар’ян відноситься до таких чоловікам, які тікають від проблем. Дома важко, ось він у мене і відсиджується.

Мені не подобається, як він себе веде зі своєю дружиною. Але коли я щось йому кажу, то бачу в ньому небажання щось міняти.

А недавно мені приснився сон, ніби Мар’ян мене поцілував. Я навіть уві сні встала і втекла. І тепер мене мучить думка, а чи не ходить він до нас, тому що я йому подобаюся?

Може це і нерозумно. Але я стала частіше йти з дому, щоб він не приходив. Але Мар’ян щодня телефонує і запитує, вдома я чи ні. Як тільки я вдома, відразу приходить.

Мені не потрібні ці дурниці. Але він дуже схожий на мого чоловіка. Що мені робити? Тільки не кажіть, щоб я з ним поговорила. Я не зможу. Раптом я собі все це надумала?

По суті, я для нього ще як маленька дитина. Брату чоловіка 37 років. А може справа в тому, що я ставлю під великий сумнів дружбу між чоловіком і жінкою? Звичайно, бувають винятки, але це рідко. Останній чоловік, якому я доводила, що дружба є, став моїм чоловіком.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – lifestyle.okezone

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook