fbpx
життєві історії
Марійці важко одній в селі жилося, тому я довго не думав, і одного осіннього дня зробив їй пропозицію. Вона ж розуміла, що я одружений, і маю двійко діточок, тому щоб довести свої наміри, швиденько подав заяву на розлучення. Наталя була розчарована, але розуміла, дітей я не залишу, і всяко буду допомагати. Та і в цьому шлюбі ми недовго нажили в мирі

Марійці важко одній в селі жилося, тому я довго не думав, і одного осіннього дня зробив їй пропозицію. Вона ж розуміла, що я одружений, і маю двійко діточок, тому щоб довести свої наміри, швиденько подав заяву на розлучення. Наталя була розчарована, але розуміла, дітей я не залишу, і всяко буду допомагати. Та і в цьому шлюбі ми недовго нажили в мирі.

Десять років разом. Приватний будинок. Город, автівка, двоє діточок Господь послав.

Максим, начебто, був ідеальним сім’янином. Він і з домашніми справами справлявся, і за дітлахами дивився. Тільки любові в пари не було. Важко йому було самотужки підтримувати вогонь у сімейному гніздечку. Вони не лаялися, просто стали чужими.

Почав чоловік в окремій кімнаті жити, але, як і раніше, дбав про свою сім’ю та дітей.

У потоці днів він познайомився з Марійкою. Хороша, ефектна, вся із себе. Красива — кожен би це зазначив. Почав він їй допомагати в господарстві, адже дівчатам без чоловічих рук в селі живеться не солодко. А потім в голові щось перевернулося. Максим зробив Марійці пропозицію та сказав, що хоче від неї дітей. Щоб підтвердити свої серйозні наміри, він з’їхав від дружини та заніс заяву до РАЦСу. А навіщо його судити? Адже порядний, чесний — одразу на розлучення подав, нікого не обманював.

Дітей Максим не покинув. Аліменти платив, на море возив, одягав і гроші на кишенькові витрати давав. Марія підтримувала ініціативу нового чоловіка, вона розуміла, що від дітей він нікуди не подінеться. А ось колишня дружина спеціально все псувала. То дітей до зоопарку з татом не пускала, то солодощі, привезені Максимом, їсти не дозволяла. Образилася на чоловіка.

Максим спершу дуже переживав з цього приводу, але нове кохання його заспокоювало. Вона навіть до суду запропонувала позов подати, мовляв це несправедливо. Але коли з’явилася нова дитина, чоловік якось усунувся від старих проблем. Зажили вони своїм життям, нав’язуватися не стали.

Щасливо родина довго не жила — Максим став зовсім іншим. Він почав забороняти Марії зустрічатися з друзями, обмежував її у фінансах. Вона рік-другий потерпіла та втекла. На аліменти подала, адже одній із маленькою дитиною жити нелегко.

Максим такої підстави від Марії не очікував. Думав, терпітиме, бо любить. З’їхав на орендовану квартиру, але регулярно надзвонював колишній новій дружині і вимолював прощення. Марія прощала, але все повторювалося, тому вкотре поставила жирну крапку в їхній історії.

Коли чоловік зрозумів, що нічого не змінити, прокинулася в ньому образа.

Мовляв, вирішила бути незалежною — так сама займайся своєю дитиною. Змінив роботу, там зарплату видавали в конверті, тож отримувала Марія від колишнього “три копійки”. З сином спілкування обірвав, щоб мати знала, що не можна відмовляти чесному, порядному чоловікові.

Ось так все й закінчилося…

Образа колишніх коханих позначилася на долі дітей? Як ви вважаєте?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!