fbpx

Марія покохала свого Петра. Жили вони дуже добре: робота, будинок, прогулянки, спільні відпустки. Іноді вона говорила про те, що не погано б оформити їхні стосунки, адже стільки років разом. Петро жартував, мовляв, вони ще молоді, куди поспішати, все буде, але згодом. Дітей він теж особливо поки що не хотів

Марія познайомилася із Петром 5 років тому. Він переїхав до їхнього міста, втікаючи від свого минулого «кохання», яке, як він сказав, його дістало. Він прожив із жінкою майже 6 років, і вирішив, що вона йому не підходить.

Треба щось інше, більш позитивне та надійне для створення сім’ї. Але після того, як він пішов, колишня пасія його в спокої не залишила – довелося виїхати.

Та й батьки тут неподалік передмістя живуть.

Марія покохала свого Петра. Жили вони дуже добре: робота, будинок, прогулянки, спільні відпустки. Іноді вона говорила про те, що не погано б оформити їхні стосунки, адже стільки років разом.

Петро жартував, мовляв, вони ще молоді, куди поспішати, все буде, але згодом. Дітей він теж особливо поки що не хотів, казав, що бізнес для сім’ї створити треба, а так не діло.

Так що треба працювати вперто, гроші збирати і таке інше.

Марія і працювала. Та й Петро теж не бив байдики. Все було непогано.

Але сьогодні Петро сказав, що їм настав час розлучитися. Пояснив усе просто: йому потрібна дружина, а вона на цю роль не підходить.

Як не підходила й та, що була до неї. Йому потрібна господарка, мати його дітей, затишна, добра. А Марія кар’єристка, пробивна, а ще він знає, що вона курить іноді, та й від келиха вина у суботу чи пива не відмовляється.

І доброю матір’ю вона, звісно, ​​бути не зможе. Тому на цьому все. Загалом «дякую цьому будинку – підемо до іншого».

Марія плакала, і просила не поспішати, адже вони прожили разом уже стільки років — не можна все так зруйнувати.

Він сказав, що руйнувати нема чого, бо нічого й не було. Він усі ці роки придивлявся до неї і зрозумів – вона не так, хто йому потрібний. З цим нічого не вдієш.

І він не поспішає, він взагалі довго думав. Тож нехай вона припиняє плакати, вона ще має час влаштувати своє життя.

Напевно, вона знайде чоловіка, якого влаштує з усіма своїми недоліками.

Петро поцілував її в щоку, зібрав сумку і пішов, сказавши, що приїде за рештою речей пізніше.

Більше не бачила. Його речі вона відвезла до матері, та махнула рукою, та сумку взяла. Де син вона не знала, а її попросила не переслідувати його та будувати своє життя.

Марія заміж так і не вийшла. А за кілька років дізналася від знайомих, що Петро покинув чергову даму серця. Щоправда вже з дитиною.

Мабуть, причина була та, що й обидва попередні рази — і ця жінка йому не підійшла.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page