fbpx
життєві історії
Марія пообіцяла, що як завагітніє, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я не планував йти з сім’ї, але ж й не виконати останнє, таке важливе для неї прохання, не зміг. І ось сталося. Тоді і почалося все. За 3 роки зустрічей з Марією мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім це не так

Мені 36 років, я одружений, є дочка. Я звичайний чоловік, як і багато інших, подружньою вірністю не похвалюся. Три роки тому зустрів жінку, умовно назву її Маша. Їй теж 36 років. Зустрів її на одній з вечірок в клубі. Звичайна приємна жінка, не скажу, що супер дама, але приваблива.

Познайомилися.

Вона стала відкрито загравати зі мною, фліртувати, прямо натякати на любов. Але я і не відмовився час провести з нею. Стали ми зустрічатися, приємно час проводити.

До неї особливих почуттів не було, так, відпочивали, розважалися.

Як вона розповіла про себе, працювала в хорошій конторі, керівником відділу, забезпечувала себе самостійно. Я дарував їй хороші подарунки, не скупився. Вона сама мене просила, говорила, що їй потрібно, я все купував. І грошей підкидав. В один прекрасний день Машка мені каже, що я з нею зустрічаюся, значить, не байдужа мені.

Досить вже ховатися по кутах, а давай заводити сім’ю. Вона ніколи заміжньою не була. Весь свій час присвятила кар’єрі. Я їй відповів, що не збираюся йти з сім’ї, навіть думати не буду.

Давай припинимо відносини. Звичайно, вона засмутилася. Через тиждень після розставання вона просить приїхати. Я приїхав. Ми поговорили. Вона хотіла дитину, і на цьому ми ніколи більше не зустрічаємося, що їй від мене нічого не потрібно, і вона сама виховає малюка. Вона цілком дама заможна. ЕКО їй робити відмовили, тому що тільки заміжнім роблять.

Пообіцяла, що як все вийде, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я погодився. Чому б не допомогти жінці. І ось сталося… Ось тоді і почалося все. За 3 роки зустрічей з нею мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім не знаю. Всю вагітність вона не відставала від мене. Давай гроші, роби ремонт в квартирі шикарний, купуй мені все, що мені потрібно і не потрібно. Тоді я зацікавився, хто ж вона насправді.

З’ясував, що працює вона в якийсь непримітній конторі звичайним бухгалтером, і за душею у неї нічого і немає купленого на власні зароблені кошти. А є у неї 3-4 багатих дідуся дійні корови, втім, як і я, з якими вона проводила час за пристойне грошове «дякую». Всі її шубки і каблучки, навіть авто, були придбані за їх рахунок. Бачачи, що Маша матеріально забезпечена, у мене в думках не було, що таким чином все з’явилося, вона ж говорила, що все сама, керівник в хорошій організації. Тож не дивно, що вибір в народженні дитини упав на мене.

Народила вона сина. У мене до дитини ніяких почуттів немає, ну так вийшло, що не відчуваю ніяких батьківських відносин. Довелося на колінах пояснювати дружині всю ситуацію, просив прощення за скоєне. Образа сильна на мене, але все ж живемо поки разом. Я люблю дружину, і щиро каюсь, що так вийшло. Тоді вирішили з дружиною запропонувати їй наступне. У престижному районі купили Маші квартиру однокімнатну, зробили ремонт, я проконтролював, щоб квартиру була оформлена на дитину. Запропонували квартиру здавати за непогані гроші.

Це свого роду були б аліменти непогані. Потім коли дитина виросте, вже забезпеченa житлом. Це все для того, щоб вона зникла з нашого життя. А то дійшло до того, що вона дзвонить дружині і просить її купити підгузники і привезти їй. Дружина просто в здивуванні від такого нахабства. Маша погодилася на нашу пропозицію. Квартиру здала, отримує гроші. Але на цьому все не закінчилося. Тепер вимоги тривають. Гроші подавай. Каже, що подасть на аліменти.

Про мої доходu, які я декларую в податкову, вона знає. Якщо я буду платити аліменти їй офіційно, то цього вистачить не тільки на дитину, а ще й безбідно прожити і їй. Тоді я запропонував їй добровільно платити гроші в розмірі п’яти мінімальних окладів праці. Але її це не влаштовує. Звичайно ж, аліментів то вона б отримувала офіційно 8-10 окладів таких. Це я кажу, щоб ви представляли, про які суми йдеться. Крім квартири і доходу від здачі в оренду, я тепер змушений ділитися офіційними доходами. Ось я вляпався.

Її подруги їй в долоні плескають, кажуть, що молодець Машка. Якби на моєму місці опинився інший, може і я б сказав, що Машка молодець. Уміло все провернула, забезпечила безбідне життя. Мучить совість, що попався на гачок такій обманщиці, та ще й дружина сумує.

Я ні в якому разі не виправдовую себе. Визнаю, що зробив помилку, тепер доведеться дорого заплатити за неї. Особливо шкода дружину, вона мучиться через мої любовні пригоди. Машка то дама хитра, і візьме все що захоче. Навіть не соромиться дружині дзвонити і ввічливо і ласкаво вимагати від неї щось. Накосячив то я.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page