fbpx
життєві історії
Марті явно не подобався той факт, що вони повинні жити зі свекром. Тоді вона не знайшла кращого виходу і просто накрутила Петра. Вона скористалася його почуттями і беззаперечною довірою для того, щоб переконати його в тому, що батько ревнує сина до нареченої і хоче розлучити їх. Чоловік особливо не думав над словами дружини і відразу ж зайняв сторону Марти

Любіть дружин, але не забувайте, що у вас є батьки: через жінку вижив з будинку батька і тепер…

Часто так буває, що ми не слухаємо поради навіть від близьких, не кажучи вже про незнайомих або малознайомих людей. Але історія Петра повинна бути не просто рекомендацією для інших, а важливим життєвим уроком, і ось чому. Чоловік зустрів кохання всього свого життя, але вона принесла йому тільки розчарування і біль.

Три роки тому Петро просто позбувся розуму від любові. Таке буває, коли людина закохана настільки, що не може навіть нормально думати і приймати зважені рішення. Він прийняв рішення одружується з дівчиною на ім’я Марта, але його почуття не давали йому об’єктивно дивитися на речі. Петро жив в світі своїх мрій і не бачив реальності.

Вони жили втрьох, разом з татом нашого сьогоднішнього героя. Його мама пішла з життя коли він був ще студентом, тому саме на батька лягла така важка ноша виховання сина. Тато робив все, щоб Петро міг отримати гарну освіту. Він дуже багато працював, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями і намагався дати своєму єдиному сину все необхідне.

Але повернемося до основної історії. Перші проблеми з коханою в житті вже дорослого Петра почалися відразу ж після весілля. Марті явно не подобався той факт, що вони повинні жити зі свекром. Тоді дівчина не знайшла кращого виходу і просто накрутила Петра. Вона скористалася його почуттями і беззаперечною довірою для того, щоб переконати його в тому, що батько ревнує сина до нареченої і хоче розлучити подружжя. Чоловік особливо не думав над словами дружини і відразу ж зайняв її сторону.

Дійшло до того, що він почав кричати на свого тата, принижувати і ображати найближчу в житті людину, якій був зобов’язаний усім. Для того щоб задовольнити Марту, Петро прийняв рішення орендувати батькові окрему житлоплощу і просто змусив його переїхати. Щоб знайти спокій і не руйнувати сім’ю, він пішов з дому.

Спочатку Петро допомагав йому орендувати квартиру, але потім перестав. Марта запевнила чоловіка в тому, що якщо він далі буде продовжувати спілкування з ним, то його поради просто зруйнують шлюб. Тому вони спілкувалися тільки по телефону, але з кожним днем ​​все рідше і рідше.

Переселення батька не допомогло виправити ситуацію в родині. Марті весь час щось не подобалося. Вона була незадоволена зарплатою Петра, так як їй цих грошей не вистачало. Дівчина часто говорила про недоліки чоловіка і про те, що він навіть не намагається заробляти більше. Об’єктивно кажучи, сам Петро стверджує зворотне, що його дохід був досить високим, але для Марти цього було мало.

Тільки з часом чоловік зумів помітити, що його обраниця досить жадібна і примхлива. Але пройшло занадто багато часу. Коли вже рожеві окуляри були зняті, Марта довела Петра заявою про те, що вона не хоче мати дітей. Річ у тім, що їй ще рано сидіти днями безперервно дома і міняти підгузки.

Після цього чаша терпіння чоловіка наповнилася до межі, але це був ще не кінець. Одного разу чоловік захворів і залишився вдома, щоб відлежатися. Тоді він дізнався про те, що у Марти є коханець і, як виявилося, їх відносини почалися ще до весілля.

Розкрити обман допоміг незакритий до кінця ноутбук. При спілкуванні в скайп-чаті з якимсь чоловіком, дівчина називала його улюбленим і обіцяла зробити все, щоб вичавити Петра до самого кінця, перш ніж кинути. Вона поклялася йому, що завжди любила тільки його і скоро доведе це.

Коли дружина повернулася додому з роботи її речі були вже спаковані. Вона закинула всі пакети в автомобіль, який до слова теж купив Петро і поїхала. Чоловік сидів у порожній квартирі і просто плакав.

Він сам дозволив цій жінці спустошити свою совість і душу. Тоді до Петра прийшло осяяння, він усвідомив, наскільки погано поводився зі своїм батьком. У той же вечір син вирушив до рідного батька просити вибачення. Він не розраховував на це, але відчував, що повинен так зробити. Але незважаючи на всі образи і заподіяну біль рідного батька, він обійняв Петра і відразу ж пробачив. Тільки батьки на таке здатні.

Ця історія вчить тому, що як би чоловік не любив і не поважав свою обраницю, важливо не дозволяти їм затуманити свій розум і не забувати про те, що у вас є батьки. Саме завдяки їм ви такі, які є. Вони вклали в нас всю свою любов, турботу і безліч праць, щоб забезпечити наше майбутнє і сьогодення. Вони заслуговують взаємних почуттів і уваги.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – sensity

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook