fbpx

Материнство – не завжди радість, що б хто не казав. Може, не можна так говорити про своїх рідних дітей, але не встигла ще переїхати Оля, а я мрію, коли і Наталя буде жити окремо, і ми нарешті зможемо залишитися самі, зажити повноцінним життям

Материнство – не завжди радість, що б хто не казав. Може, не можна так говорити про своїх рідних дітей, але не встигла ще переїхати Оля, а я мрію, коли і Наталя буде жити окремо, і ми нарешті зможемо залишитися самі, зажити повноцінним життям…

***

Хочу розповісти про себе і своїх дочок-близнючок – Олю і Наталю, яким цього року виповнилося по 22 роки.

Живуть вони з нами, обидві незаміжні, працюють. Але які ж вони різні!

Я завжди думала, що близнюки не тільки одягнені однаково, але і характерами схожі, але переконалася на своїх власних дітях, що це зовсім не так.

Оля завжди була спокійною, на відміну від Наталі, яка до року не давала нікому спокою.

Так було, і коли дівчатка пішли до школи. Оля вчилася добре, на Наталю постійно скаржилися всі вчителі, вона була грубою не тільки з однокласниками, а й з учителями. Наші з чоловіком розмови не мали ніякої дії, дочка нікого не слухала, з сестрою вони не ладнали з дитинства.

Нам всі говорили, що вона переросте і стане вести себе по-іншому. Але цього не сталося, зараз ця сама картина. Наталя постійно всім незадоволена, робить так, як їй зручно, не рахуючись ні з ким в сім’ї.

Я не знаю, чому так сталося. Я розумію, що в тих сім’ях, у яких молодші діти більш розпещені, бувають такі ситуації, ревнощі між дітьми. Але ми ж своїх виховували однаково, як так вийшло?

Я не близька з обома доньками, хоча не працювала, приділяла їм завжди увагу.

Оля зараз збирається жити з хлопцем окремо, хоча узаконювати стосунки він поки не поспішає. Я спочатку була проти, але зрозуміла, що їй вже нестерпна така обстановка у будинку, і вона з радістю піде.

Може, не можна так говорити про своїх рідних дітей, але я мрію, коли і Наталя буде жити окремо, і ми нарешті зможемо з чоловіком залишитися самі, зажити повноцінним життям. Але з таким характером, як у Наталі, складно буде їй знайти собі чоловіка, не знаю, хто її зможе покохати і витримати…

Та, звісно, я обом своїм дітям бажаю тільки щастя.

Автор: Марія

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page